Щастя, здоров’я, миру, достатку у році новому!

Шановні земляки, наближається Новий 2014 рік. Цієї миті усі ми сповнені надій на кращу долю, на щастя, добробут, мир і процвітання для себе, своїх рідних та близьких, отже — для усієї нашої країни.

Так уже повелося від наших мудрих предків, що напередоднінового року ми згадуємо пройдений шлях, оцінюємо зроблене і говоримо про день прийдешній, бажаючи щоб він був кращий, щоб жили ми заможніше, у мирі і злагоді.

2013 рік приніс нам багато приємних подій. Він став рокомподальшого поступу у зміцненні нашої державності, розвитку нашого району, покращення добробуту громадян.

Вітаємо з Новим роком і дякуємо за працю всім трудовим колективам району, які працюють стабільно і мають вагомі результати. Щира подяка і низький уклін усім вам, шановні земляки, за чесну та сумлінну працю, яка зможе забезпечити здійснення всіх ваших мрій і задумів. У цей передноворічний день дозвольте сердечно привітати вас з наступаючим Новим 2014 роком, побажати добра, щастя, міцного здоров’я, оптимізму. Хай негаразди обходять ваші оселі, нехай панує у них лише радість, а смуток і біль не торкаються чоладітей та онуків. Хай не обміліють наші душі та серця, нехай нам щедро світить золоте сонце. Хай зігріває всіх тепло долонь рідних і друзів! Щиро зичимо всім вам, дорогі земляки, вашим рідним і близьким, щоб Новий 2014 рік став для всіх нас, для всієї Українироком щастя і достатку, миру і злагоди, міцного вам здоров’я, трудових успіхів, життєвого благополуччя.

З Новим 2014 роком, дорогі земляки!

Валерій АВКСЕНТЬЄВ,

голова районної державної адміністрації

Василь СКЛЯРЕНКО,

голова районної ради

Кількість переглядів: 105