Ще один крок до співпраці

     8 червня в Олександрівці  пройшла у приміщенні Олександрівського відділення Знам’янської ОДПІ  запрацював центр обслуговування платників податків.  Значимість його діяльності у тому, що тут працюватимуть найкращі фацівці-податківці, які в оперативному режимі інформуватимуть суб’єктів господарювання та пересічних громадян і надаватимуть індивідуальні консультації з будь-яких питань оподаткування. А зі зразками різних заяв та іншими дозвільними документами, формами декларацій, а також необхідними для сплати реквізитами бюджетних рахунків відвідувачі зможуть ознайомитися на спеціальному стенді.

В урочистостях з нагоди  відкриття центру взяли участь голова Державної податкової служби у Кіровоградській області Ігор Вірієнко, начальник Знам’янської ОДПІ Тетяна Соколенко, заступник начальника-начальник Олександрівського відділення Знам’янської ОДПІ Андрій Лапа, працівники відділення, представники малого та середнього бізнесу Олександрівщини.

Виступаючи перед присутніми,  Ігор Вірієнко зазначив, що робота цього центру – ще один крок назустріч співпраці податківців і платників податків. І він сподівається, що підприємці оцінять це і завжди своєчасно та в повному обсязі сплачуватимуть податки.  Від обласного керівництва олександрівський центр одержав подарунок – принтер.

Варто зазначити, що центр обслуговування платників податків в Олександрівці – сімнадцятий в області. Цього ж дня, на декілька годин раніше, подібний центр запрацював у Новоукраїнці, а до кінця червня центри запрацюють і в решті районних центрів області.

Кількість переглядів: 50