Що на часі?

Злободенні питання, які потребують  якнайшвидшого вирішення, обговорили  на нараді сільські та селищні голови за участі  керівників сільгоспформувань різних форм власності. Нараду провели голова районної державної адміністрації Сергій Шпирка та  радник голови  Василь Кириченко. Учасники наради конкретно вирішували можливості забезпечення біженців зі  східних областей житлом та всім необхідним для проживання на території району на  випадок  звернення таких людей за допомогою.

Серед питань порядку денного наради – і стан використання земель запасу, резерву та водного фонду сільськими та селищними радами. Детальну інформацію з цього питання надав  начальник  відділу Держкомзему в районі  Сергій Карпенко.

Про організацію  проведення обговорення положень змін  до Конституції України щодо  децентралізації державної влади на території району  присутніх  інформував начальник відділу організаційної роботи виконавчого апарату районної ради Григорій Гончаренко.

Йшлося на нараді і про  організацію проведення ремонту доріг у районі.  Особливу увагу і керівники  району, і  начальник філії „Олександрівський райавтодор” Володимир Стьожка  звернули на  необхідність  збереження дорожнього покриття сільських доріг при  транспортуванні  сільськогосподарських вантажів у період збирання врожаю та участі в ремонті  доріг  фермерських та інших сільськогосподарських товариств.

Кількість переглядів: 53