Щорічний Всеукраїнський конкурс “Кращий державний службовець”

Міжрегіональним управлінням Нацдержслужби у Полтавській та Кіровоградській областях 3 червня 2016 року проведено ІІ тур щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”. Серед державних службовців районних державних адміністрацій Кіровоградської області І місце в номінації “Кращий спеціаліст” зайняв Доля Олександр Сергійович, головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю організаційного відділу апарату Олександрівської районної державної адміністрації.

Щиро вітаємо Долю Олександра Сергійовича, а також голову районної державної адміністрації та колектив з перемогою.

Переможець буде захищати честь області у жовтні цього року в м. Києві на Всеукраїнському конкурсі “Кращий державний службовець”.

 Оргкомітет

З метою виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених державних службовців у березні-квітні 2016 року районною державною адміністрацією проведено перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”. За умовами Конкурсу учасники пройшли тестування на знання Конституції України, законодавства про державну службу, виконали практичні завдання зі складання ділового документу та володіння персональним комп’ютером.

     За результатами Конкурсу переможцями визнано:

у номінації “Кращий керівник” –

БАГЛЮКА Юрія Євгеновича – заступника керівника апарату, начальника організаційного відділу апарату райдержадміністрації,,

у номінації “Кращий спеціаліст” –

ДОЛЮ Олександра Сергійовича – головного спеціаліста з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю організаційного відділу апарату райдержадміністрації.

     Переможці районного туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” братимуть участь в обласному турі Конкурсу, який відбудеться у червні цього року.

Кількість переглядів: 13