Шістнадцята сесія Олександрівської районної ради шостого скликання

Під головуванням голови районної ради Василя Скляренка 25 липня відбулася шістнадцята сесія Олександрівської районної ради шостого скликання. У роботі сесії взяли участь голова Олександрівської РДА Валерій Авксентьєв, депутати обласної ради, сільські, селищні голови, керівники установ та організацій.

Серед розглянутих на сесії питань – звіт голови районної державної адміністрації про стан виконання делегованих повноваженьта про стан виконання програми „Центральний регіон-2015. Економічний і соціальний розвиток Олександрівського району до 2015 року” за перше півріччя 2012 року. Голова РДА Валерій Авксентьєв досить детально розповів на сесії, як виконується в районі програма „Центральний регіон-2015”.Охарактеризував соціальні та інвестиційні проекти, які реалізовуються в районі. Серед  таких у першому півріччі – реконструкція свинокомплексу по розведенню та вирощуванню свиней з виробничою потужністю до 3000 голів у селі Красносіллі на базі ФГ “Київська Русь”. На свинокомплексі проведено реконструкцію одного приміщення для утримання свиней, зокрема підключено водопостачання, обладнано загони для утримання свиней. На цьому об’єкті створено 22 нових робочих місця. Ще один інвестиційний об’єкт – будівництво овочесховища в селі Підлісному. На об’єкті закладено фундамент, виготовлено каркас, замовлено холодильне обладнання.

У соціальній сфері, наголосив голова РДА, реалізовано проекти у галузі освіти, культури, спорту, медицини. Це і ремонт Цвітненської амбулаторії, спортивного майданчика в Олександрівці, розвиток історико-архітектурного заповідника в Розумівці, ремонти Будинків культури в Цвітному та Красносіллі, шкіл в Михайлівці, Красносілці, Івангороді. Завершено реконструкцію водопостачання в Олександрівці (друга черга), спорудження газової мережі високого тиску до сіл Розумівки і Бовтишки.

Цілий ряд проектів реалізовано в рамках Програми „Центральний регіон-2015” по зовнішньому освітленню населених пунктів, у дорожній галузі.

Крім розгляду цих питань, на сесії внесено зміни до районного бюджету на 2012 рік, затверджено ряд районних програм, зокрема сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2012-2015 роки, а також програми екологічного характеру, погодження зміни до районної програми „Освітній округ 2012-2015” та до програми впровадження профільного навчання на 2010-2014 роки, розглянуто інші питання.

З усіх розглянутих питань  прийнято відповідні рішення.

Кількість переглядів: 66