Школи району розпочнуть навчальний процес 1 вересня

Як повідомив завідувач сектору освіти Олександрівської районної державної адміністрації Сергій Тимко, 1 вересня школи району розпочнуть навчальний процес.

Святкові урочистості з нагоди початку 2020-2021 навчального року відбудуться з урахуванням вимог щодо попередження захворювання на COVID-19, із забезпеченням дотримання соціального дистанції. Форма проведення урочистостей визначається закладом освіти самостійно.

На святковій лінійці в закладах освіти передбачається присутність учнів першого класу та старшокласників. Вона відбудеться на шкільному подвірʼї в присутності батьків та гостей. Для решти учнів заходи планується проводити в окремих локаціях у класах та на подвірʼї школи з врахуванням погодних умов та можливостей закладу.

В цей час буде проведено перший урок за обраною тематикою.

Надалі освітній процес в закладах освіти буде проходити з дотриманням вимог Постанови Головного санітарного лікаря від 22 серпня 2020 року №50. Допуск до освітніх закладів буде здійснюватись медсестрою або відповідальною особою шляхом проведення скринінгу. Кількість входів буде обмежена. Біля вхідних дверей кожного закладу буде розміщено схему маршрутів та вказівник розміщення кабінетів за класною системою (окрім кабінетів інформатики та фізичної культури).

Для зменшення контактів при одноразовому прийомі їжі в шкільних їдальнях буде збільшено кількість «великих» перерв.

Заняття проводитимуться без засобів індивідуального захисту як для вчителів, так і для учнів.

На перервах всі діти та всі працівники закладів освіти мають бути в масках.

У разі виявлення підозри на ГРВІ в закладах передбачені ізолюючі кімнати.

Про організацію проведення свята Знань та освітнього процесу батьки проінформовані через соціальні мережі як в рамках школи, так і в рамках кожного класу.

Кількість переглядів: 15