Школярі Бірківської філії КЗ «Олександрівське НВО № 2» ознайомилися з Конвенцією про права дитини

26 листопада з нагоди річниці прийняття «Конвенція про права дитини»  в приміщенні Бірківської філії КЗ “Олександрівське НВО №2” Олександрівської районної ради проведено роз’яснювальну роботу серед учнів школи щодо положень Конвенції про права дитини та відповідальності за порушення цих прав. У заході взяли участь старший інспектор Олександрівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області Будяк В.В., начальник відділу Олександрівського бюро правової допомоги Чорний І.В., головний спеціаліст Олександрівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Вихрист Т.С.

Дітям роз’яснювалося, що держава зобов’язана поважати і забезпечувати всі права, передбачені цією Конвенцією, за кожною дитиною, яка перебуває в межах їх юрисдикції, без будь-якої дискримінації незалежно від раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії, політичних або інших переконань, національного, етнічного або соціального походження, майнового стану, стану здоров’я і народження дитини, її батьків чи законних опікунів або яких-небудь інших обставин.

Під час відкритого уроку акцентувалася увага школярів на те, що дитина, внаслідок її фізичної і розумової незрілості, потребує спеціальної охорони і піклування, включаючи належний правовий захист як до, так і після народження.   

Для закріплення здобутої інформації учням були задані питання для обговорення, а також вони отримали інформаційні буклети про права та обов’язки дітей. Варто відзначити високу активність та зацікавленість школярів під час проведення відкритого уроку.

Кількість переглядів: 46