Школярів дзвінок врочистий до навчання запросив

У всіх 24-х загальноосвітніх школах Олександрівщини сьогодні прозвучав перший дзвінок, сповістивши про початок нового навчального року. За парти сіли понад 2700 учнів.

Для близько 270 хлопчиків та дівчаток це був дійсно перший шкільний дзвінок у житті. А ось для декого з більш ніж 230 дев’ятикласників та всіх 135 одинадцятикласників він звучав востаннє.

На урочистостях з нагоди Дня знань у кожній школі побували представники районної державної адміністрації та районної ради, сільські або селищні голови, депутати, керівники місцевих сільгосппідприємств, спонсори. І, як завжди, було багато щирих привітань, квітів, подарунків. Та все ж нинішній Першовересень різнився від минулорічного. Зокрема, голова райдержадміністрації Ольга Борота привітала зі святом учнів, вчителів та батьків Розумівської та Бовтиської загальноосвітніх шкіл, перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей побував на святі в Олександрівському НВК №3, а голова районної ради Микола Марфула – в Олександрівській ЗШ №1.

Цього 1 вересня троянди не користувалися особливою популярністю, у школярів в основному були букети, у яких красувалися соняхи, чорнобривці, калина, айстри, георгіни… У шкільному ж  одязі учнів, одязі педагогів та батьків переважали вишиванки. А дівчата волосся прикрашали бантами та стрічками національних кольорів. На урочистих лінійках цього року часто згадували про цілісність нашої країни і бажали всім миру, що дуже актуально. А в Олександрівському НВК №3 зі святом всіх привітав особливий гість, батько учня 6 класу, відмінника навчання Владислава Марченка Сергій Марченко, який зараз захищає цілісність і незалежність нашої Батьківщини у зоні АТО.

До того ж, для перших  уроків були визначені теми історії українського державотворення, розвитку та зміцнення держави, історії державних символів України. Це зовсім не випадково, діти, вчителі, батьки та всі присутні ще раз  підкреслили, що вони справжні патріоти, мешкають в незалежній країні і безмежно її люблять.

Кількість переглядів: 87