Сільський дитсадок – справжня домівка для дошкільнят

   Президент України у рамках соціальних ініціатив „Діти- майбутнє України” приділяє значну увагу забезпеченню належних умов для дошкільного виховання та забезпечення розвитку творчих здібностей у дітей у навчальному процесі. Всі діти віком від 3-х до 6-ти років мають бути забезпечені дошкільною освітою. У нашому районі діти дошкільного віку практично у всіх населених пунктах мають змогу отримувати дошкільну освіту у навчальних закладах. У районі зараз працює 10 дитячих дошкільних навчальних закладів та 15 навчально-виховних комплексів. Влада у районі приділяє  велику увагу розвитку мережі дошкільної освіти. І на сьогодні на Олександрівщині практично вирішене питання охоплення дошкільною освітою дітей віком від 3-х до 6-ти років.

  Голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв націлює органи місцевого самоврядування на створення належних умов для забезпечення дошкільнят належною освітою. 24 вересня керівник району побував у Красносільському дошкільному навчальному закладі, де зараз виховується 38 дітей віком від 3-х до 6-ти років. Це один з кращих сільських дитячих дошкільних навчальних закладів у районі. Тут створено всі умови для навчання і виховання  дошкільнят. Міцна матеріальна база, хороший колектив, який творчо працює, у постійному пошуку шляхів творчого зростання дітей з  урахуванням  їхніх індивідуальних особливостей та можливостей  зростати здоровими і щасливими.

  Належному функціонуванню дитячого закладу велику увагу приділяє Красносільська сільська рада, особисто сільський голова Ольга Федорова. За кошти сільської ради та допомоги місцевих сільгосппідприємсв вдалося  забезпечити заклад матеріально. У цьому році облаштовано сучасні вбиральні, є холодна і гаряча вода, сучасні меблі, закуплено автоматичну пральну машину, виділено кошти на новий холодильник. Незабаром для розширення  можливостей дитсадка йому буде передано суміжне додаткове приміщення, пообіцяв  начальник відділу освіти РДА Федір Шаповал.

  Оглянувши цей дитячий навчальний дошкільний заклад, керівник району наголосив, що саме так і повинно бути, коли йдеться про майбутнє покоління. Кожна дитина  повинна мати  доступ до дошкільної освіти і отримувати її якісно.   Це і є  серед основних завдань влади.

  Керівник району того дня побував і в Красносільській  загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів, де знайомився з умовами навчально-виховного процесу. Красносільська школа є однією з базових  в освітньому окрузі. Тут досить міцна матеріальна база, створено найкращі умови для навчання і виховання школярів.

Кількість переглядів: 64