Сказ

У Кіровоградський області 65-річний чоловік помер від сказу після того, як домашня вівчарка вкусила його за обличчя.

Про це йдеться у звіті Центру громадського здоров’я МОЗ.

Симптоми порушень з боку нервової системи з’явились у чоловіка 15 квітня, коли він гостював у родичів у місті Жовті Води Дніпропетровської області. 17 квітня сім’я доправила його до міської лікарні – його госпіталізували у відділення анестезії та інтенсивної терапії з діагнозом “ішемічний інсульт, стволові порушення”.

19 квітня йому встановили діагноз “сказ” – у чоловіка виникли характерні симптомів, а родичі розповіли про укус. Тоді його доправили до Петрівської Центральної районної лікарні, де, незважаючи на інтенсивні реанімаційні заходи, він помер на наступний день.

З’ясувалось, що 7 квітня хворого за нижню губу вкусила домашня вівчарка. Та згодом померла, а власник поховав її. За меддопомогою через укус постраждалий не звертався, про загибель собаки до служби ветеринарної медицини ніхто не повідомив.

В осередку хвороби організовані та проводяться протиепідемічні та протиепізоотичні заходи.

На початку квітня через зараження на сказ в одному з мікрорайонів Миколаєва ввели карантин, вже зафіксовано дванадцятеро інфікованих. Собака встиг покусати людей та інших тварин.

( інф. Інтернет видання)

Управління Держпродспоживслужби в Олександрівському районі посилаючись на інформацію що приголомшила як інтернет так й інші засоби масової інформації з приводу смерті людини від гідрофобії ( сказ – для тварин) повідомляє, що проводяться  заходи по вакцинуванню домашніх тварин спеціалістами ветеринарної медицини Олександрівської районної державної лікарні. Прохання власників не ігнорувати дані заходи та не відмовляти у наданні даної послуги. Адже простий укус власної ж собаки  як виявилося в даному випадку з жителем Петрівського району може призвести до смерті.

Будьте відповідальними за тих кого приручили, та піклуйтесь про їх здоров’я як про власне, бо ви несете за це відповідальність.

Кількість переглядів: 0