Соснівчанам про пріоритети соціально-економічних реформ

У п’ятницю, 2 березня, в Соснівці побували керівники структурних підрозділів райдержадміністрації територіальних органів міністерств та відомств України на чолі з заступником голови райдержадміністрації Сергієм Савченком з метою популяризації та роз’яснення суті та пріоритетів соціально-економічних реформ у державі.

Відкриваючи зібрання, заступник голови РДА С.В. Савченко наголосив на важливості соціально-економічних реформ, започаткованих президентом України Віктором Януковичем на 2010-2014 роки „Заможне суспільство – конкурентно-спроможна економіка, ефективна держава”. Реформи охоплюють всі сфери життя. Зокрема про розвиток фінансового сектора та реформування міжбюджетних відносин соснівчанам розповіла начальник фінансового управління Валентина Шията. А про створення умов для забезпечення стабільного розвитку освіти району говорив начальник відділу освіти Федір Шаповал. Спеціаліст управління Держкомзему в районі Інна Березенко інформувала селян про земельну реформу в Україні. Її доповнив начальник відділу управління агропромислового розвитку РДА Сергій Перевезій з роз’яснення питання про аграрну реформу.

Сучасну оцінку стану пенсійної системи в Україні та її основні проблемні питання охарактеризувала начальник управління Пенсійного фонду Надія Поцелуйко.

Про реформування   системи соціальної підтримки населення  йшла мова у виступі заступника начальника управління праці та соціального захисту населення РДА Сергія Крикуна.

Директор районного центру зайнятості Наталія  Свєтікова свій виступ присвятила діяльності державної служби зайнятості.

Зустріч пройшла досить жваво й активно. Селяни порушували багато проблем, ставили  чимало запитань. Найбільше стосовно оцінки землі, у випадку введення в дію Закону „Про ринок землі”. Небайдужі люди і до реформування системи освіти. Були й запитання особистого характеру, зокрема про нарахування пенсій, виплати дітям війни за судовими рішеннями, соціальний захист чорнобильців та інші. На всі поставлені запитання присутні отримали відповіді.

 

Кількість переглядів: 50