Соціально-економічні реформи – заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава

27 січня жителі смт Єлизаветградки мали змогу поспілкуватися з керівниками  структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України, отримати змістовні роз’яснення та відповіді на  питання, які найбільш є актуальними на сьогоднішній день. Зустріч пройшла у рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи, спрямованої на популяризацію та роз’яснення суті та пріоритетів соціально-економічних реформ Президента України на 2010-2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”. 

На початку зустрічі заступник голови районної державної адміністрації Людмила Литвин охарактеризувала пріоритети розпочатих в країні соціально-економічних реформ, зокрема  в контексті їх втілення на території району. Детальніше про роботу в цьому напрямку розповіли керівники галузевих напрямків.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Шията ознайомила присутніх з основними аспектами реформи міжбюджетних відносин, яка має на меті підвищення якості послуг, що надаються за рахунок місцевих бюджетів та підвищення частки інвестиційних видатків на місцях.

Про створення умов для забезпечення стабільного розвитку освіти району інформував начальник відділу освіти райдержадміністрації Федір Шаповал. Зокрема, він детально охарактеризував процес створення в районі освітніх округів, метою яких є забезпечення рівного доступу дітей до якісної освіти.  

Начальник управління пенсійного Фонду України в Олександрівському районі Надія Поцелуйко та її заступник Інна Ратушна детально роз’яснили основні положення та етапи проведення пенсійної реформи в Україні.

Про головні складові земельної та аграрної реформ в Україні інформували начальник управління Держкомзему в Олександрівському районі Олександр Сірий та начальник відділу управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Сергій Перевезій.

З реформами системи соціальної підтримки населення, зокрема у розділі допомоги сім’ям з дітьми, присутніх ознайомила начальник відділу управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Єгорова.

На всі питання, які пролунали під час зустрічі, учасники зібрання отримали змістовні відповіді.

Кількість переглядів: 65