Спадкоємці козаків змагалися в Олександрівці

   Минулої суботи в Олександрівці пройшов перший обласний чемпіонат з хортингу. Цей вид спорту, до речі, новий у нашому краї. Сучасний український хортинг – універсальна система змішаного єдиноборства, виховною і філософською основою якого є здоровий спортивний дух людини та славні традиції козаків Запорозької Січі”. Словом, хортинг – шлях до самовдосконалення і душі, і тіла. На цьому наголошував, вітаючи присутніх, голова районної ради Василь Скляренко. Без уваги не залишили змагання й перший заступник та заступник голови райдержадміністрації Ольга Борота і Людмила Литвин.

   Участь у чемпіонаті взяли три команди – Олександрівського, Світловодського районів та спортивно-патріотичний клуб „Козак” Кіровоградського обласного осередку федерації хортингу України.

  Нашу команду представляв спортивний клуб „Богун” під керівництвом головного тренера Олександра Серединського та президента районного осередку Валерія Скрипника. І хоча його хлопці ще мало досвідчені, але активні та завзяті. Тому змогли достойно виступити і показати досить гарні результати. Варто відзначити Дмитра Тимка, Максима Решетняка, Володимира Савченка, Богдана Моргуна, Владислава Мажару, Романа Шуляка, Владислава вітра, Сергія Юрку, Дмитра Свириденка, Віталія Малевича, Владислава Скипу, Сергія Нечипоренка, Олександра Брюховецького, Романа Кирильчука, Євгена Шевченка,  Руслана Халецького, Володимира Руденка. Вони, зайнявши призові місця у своїх вікових групах, змогли забезпечити команді олександрівців впевнену перемогу. Варто відзначити дев’ятирічного Максима Решетняка, вага якого до 22 кілограмів. Він виступав у категорії до тридцяти кілограмів і зайняв друге місце. Максим одержав грамоту за проявлений бійцівський дух та масу оплесків від глядачів. Тож хлопчика впевнено  можна назвати „містером глядацьких симпатій”. Всі кращі хортингісти також відзначені  нагородами.

   Наступним приємним моментом чемпіонату стало і те, що Валерій Скрипник та Олександр Серединський одержали звання кандидатів у майстри спорту з хортингу.  Свідоцтва про це їм вручив  почесний віце-президент Всеукраїнської організації хортингу Олексій Семигал. Президент обласного осередку хортингу Валерій Вєхтєв також відзначив грамотою за вагомий розвиток хортингу в Олександрівському районі Сергія Савченка.

  Організатори чемпіонату вдячні спонсорами Сергію Савченку, Миколі Скрипнику, Івану Крейтеру, Лідії Дядюрі, Сергію Соколу, Миколі Москаленку, Дмитру Скічку, керівництву СТОВ „Михайлівське” та „Князь Потьомкін” за надану допомогу.


Кількість переглядів: 225