«Спорт для всіх єднає Україну!»

    Сьомий рік поспіль за підтримки Кабінету Міністрів України до Дня фізичної культури та спорту проводиться Всеукраїнська велоестафета «Спорт для всіх єднає Україну!». Ця велоестафета – наймасовіший європейським велопробіг!
    Велоестафета охоплює всі регіони України та проходить за трьома маршрутами одночасно: до Києва велосипедисти стартують з Тернополя, Хмельницька, Вінниці, Севастополя та Луганська. Загальний кілометраж маршруту 5 000 кілометрів.
    До учасників південного маршруту, який розпочався 2 вересня у Севастополі, 6 вересня приєдналися і кіровоградські велосипедисти. На території нашої області маршрут спортсменів проліг через Добровеличківський, Новоукраїнський, Кіровоградський райони, м. Кіровоград та Олександрівський район.
    На Олександрівщині велосипедистів зустрічали голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Юрій Яровий, директор районного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Лілія Рак. Це проходило на кордоні Кіровоградської та Черкаської областей. Валерій Володимирович виголосив спортсменам напутні слова і передав естафету Черкащині. „Ласкаво просимо на нашу землю!” – такими словами вітала спортсменів заступник голови Кам’янської районної державної адміністрації Людмила Шляхова.
    Кіровоградська команда велосипедистів проносить прапор області по території України, а встановить його в м. Києві під Аркою Дружби Народів під час урочистого фінішу, в День фізичної культури і спорту 10 вересня.
Кількість переглядів: 66