Спортивна Олександрівщина

7 жовтня в с. Новий Стародуб Петрівського району відбувся фінал обласних сільських спортивних ігор серед кращих спортсменів збірних команд районів області, у яких взяли участь і спортсмени  Олександрівського району. У змаганнях серед спортивних сімей І місце виборола дружня сімя Горобців (Ярослав, Ганна та Олександр) з Олександрівки. Не було рівних олександрівцям і в перетягуванні канату. Честь району захищали Роман Хлівний, Анатолій Кравченко, Роман Рудніцький, Віктор Завальний та Микола Шишка. В змаганнях з армспорту наша команда посіла ІІІ місце у складі Лілії Осадчої, Віктора Русіна та Романа Рудніцького.

У загальнокомандному підсумку ІІІ місце вибороли спортсмени Петрівського району, ІІ місце посіли представники Кіровоградського району, а переможцями вже вкотре фінішували спортсмени Олександрівського району.

8 жовтня у смт Олександрівці відбулися обласні змагання з легкоатлетичного кросу в залік обласної спартакіади серед команд районів та міст Кіровоградської області. Участь у змаганнях прийняли спортсмени з 15 районів та міста Кропивницького. На цих змаганнях наші спортсмени показали гарні результати. Зокрема, серед дівчат в бізі на 1 км Марія Краськова фінішувала другою, на дистанції 3 км, а золото виборола Аліна Овдійчук.

Серед юнаків І місце в бізі на 1 км виборов Дмитро Петренко, в бізі на 2 км першим був Дмитро Болюк, на дистанції 3 км пальму першості виборов Дмитро Качалов і на дистанції 5 км першим фінішну стрічку перетнув Олександр Роздобудько.

Також до десятки кращих потрапили Владислава Чернишова, Яна Артемєва та наймолодша учасниця змагань Вікторія Бондаренко.

В загальнокомандному підсумку ІІІ місце вибороли спортсмени Новоархангельського району, ІІ місце посіли представники Новомиргородського району, а переможцями традиційно стали спортсмени Олександрівського району.

Кількість переглядів: 45