Стан атестації робочих місць зі шкідливими умовами праці в районі за 2013 рік

За станом на 01.01.2014 р. в районі здійснюють свою діяльність 57 підприємств,  на яких існує 1192  робочих місця зі шкідливими та важкими умовами праці. Працівники, зайняті на цих робочих місцях, згідно з законодавчими актами України, мають право  на пільги та компенсації за умови праці за результатами атестації робочих місць. Всього атестовано 1139 робочих місць, що складає 96% від загальної кількості робочих місць, які підлягають атестації. За результатами атестацій підтверджено право на пільги і компенсації – працюючим на 866 робочих місцях, не підтверджено – на 273 робочих місцях.

На 4 підприємствах (СТОВ «А/Ф Ясенівська», СФГ «Скрипник М. О.», ТОВ «Хімконтакт», ТОВ «Оміс») залишаються не атестованими 53 робочих місця, працюючі на яких позбавлені належних пільг та компенсацій.

Для контролю за станом проведення атестації та соціального захисту працюючих у шкідливих умовах,  фахівцями  управління соціального захисту населення здійснено протягом 2013 року 54 перевірки підприємств. Керівникам 4 підприємств надано акти щодо обов’язковості проведення атестації робочих місць та надання відповідних компенсацій працівникам. Здійснюється контроль за їх виконанням.

Крім того, до організацій вищого рівня  направлено 2 листи щодо сприяння проведенню атестації в підвідомчих установах. Керівникам підприємств, установ, організацій  надіслано 10 листів щодо вчасного виконання графіків проведення атестації.

 

Кількість переглядів: 118