Стан підготовки до проведення в районі зовнішнього незалежного оцінювання

Про стан підготовки до проведення в районі зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти йшлося на оперативній нараді  з апаратом та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств, яку 6 травня провів перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей за участі голови районної ради Григорія Гончаренка.

За словами головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації Івана Ващенка, 11 жовтня 2018 року відділом освіти райдержадміністрації проведена нарада директорів, на якій розглянуто деякі питання проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти. Також 14 грудня 2018 року були розглянуті питання реєстрації учнів на пробне тестування. Розглядалися питання щодо реєстрації учнів на основну сесію, яка відбувалася з 5 лютого і закінчилася 25 березня 2019 року.

Керівниками закладів загальної середньої освіти наказом по закладу призначені відповідальні за підготовку комплекту реєстраційних документів.

З відповідальними за підготовку комплекту реєстраційних документів проведено семінар – нараду та тренінг з проблеми “Технологія формування комплектів реєстраційних документів у ЗЗСО “ЗНО – 2019”.

За інформаційними даними директорами закладів ЗСО, завідувачами філій проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота щодо організації проведення та реєстрації, ЗНО – 2019. Зокрема були проведені батьківські збори, класні години, уроки ЗНО, створені інформаційні куточки.

Крім цього дані Питання висвітлювалися на шпальтах районної газети “Вперед” та на сайті відділу освіти райдержадміністрації.

На даний час 113 здобувачів освіти ЗЗСО зареєстровані для проходження ЗНО ( 6 учні звільнені від ДПА по хворобі), зокрема: з

– української мови та літератури -113 учнів

– математики – 54 учнів

– історії України – 69 учнів

– біології – 57 учнів

– географії – 27 учнів

– фізики-12 учнів

– англійської мови – 27 учнів

– німецька мова – 1 учень

– хімії – 7 учнів

Відповідно даних Українського центру оцінювання якості освіти в районі пункт тестування відсутній і здобувачі освіти Олександрівського району будуть складати ЗНО на базі Знам’янських ЗЗСО (українська мова) та ЗЗСО м. Кропивницького.

Станом на 3 квітня 2019 року розроблені схема руху, маршрути руху та визначена кількість автобусів на кожний предмет зокрема.

Також на нараді начальник відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Юрій Баглюк інформував про підготовку та відзначення в районі Дня пам’яті та примирення та 74-ї річниці Великої Перемоги.

Так, 8 травня о 10:00 біля пам’ятника Воїнам-визволителям відбудеться урочистий мітинг та покладання квітів з нагоди Дня пам’яті та примирення.

Вже традиційно, 9 травня  у День Перемоги  о 10:00 відбудеться урочиста хода до пам’ятника Воїнам-визволителям та Алеї Героїв. На центральній площі селища відбудеться мітинг-реквієм та тематичний концерт з нагоди 74-ї річниці Перемоги.

Також на нараді розглянуто питання криміногенної  та надзвичайних ситуацій у районі. 

Кількість переглядів: 44