Стан підготовки комунальних та дорожніх підприємств району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років

Про стан підготовки комунальних та дорожніх підприємств району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років йшлося на оперативній нараді, яку 18 листопада провів перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей.

Як повідомив в. о. начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Роман Хлівний,  в  осінньо-зимовий період обслуговуванням доріг загального користування місцевого значення на території Олександрівського району займається підприємство філія “Олександрівський райавтодор” ДП “Кіровоградський облавтодор” ВАТ “ДАК “Автомобільні дороги України”. Для сталого проходження осінньо-зимового періоду на дорогах загального користування місцевого значення необхідно 3 тис. тонн посипкового  матеріалу. Станом на сьогодні підприємством заготовлено 1,5 тис. тонн посипкового матеріалу, що становить 50% від загальної потреби. Заготівля даних матеріалів продовжується.

На балансі даного підприємства наявна наступна снігоочисна техніка: грейдери – 4 од., бульдозери – 2 од., вантажні автомобілі з бульдозерним обладнанням – 2 од.

Органами місцевого самоврядування та комунальними підприємствами Олександрівського району проводиться заготівля посипкових матеріалів для нормального функціонування дорожньо-транспортної інфраструктури на території населених пунктів під час проходження осінньо-зимового періоду.

Комунальним підприємством “Оберіг-Аква” проводиться робота щодо заготівлі посипкового матеріалу. Комунальним підприємством “Лісове” під час осінньо-зимового періоду проводиться посипка доріг комунальної власності піском за допомоги військової частини А 0981.

Крім того, у власності фермерських підприємств, що знаходяться на території району, наявні 44 одиниці снігоочисної техніки, яка може бути залучена під час ліквідації наслідків негоди на дорогах загального користування місцевого значення та дорогах комунальної власності.  

Окрім того, на нараді було акцентовано увагу на утримання у належному стані в осінньо-зимовий період  доріг комунальної власності, якими пролягають маршрути шкільних автобусів.

Кількість переглядів: 36