Стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати в район

На що понеділковій нараді, яку 1 липня провів перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей,  про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати в районі інформувала заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Єгорова.  

За її словами, за статистичними даними станом на 1 червня 2019 року заборгованість із виплати заробітної плати в економічно активних, економічно неактивних підприємствах та підприємствах-банкрутах району відсутня.

За даними проведеного моніторингу заборгованість із виплати заробітної плати у 2019 році виникла в одному підприємстві – КП “Оберіг-Аква” і існувала протягом 2 місяців.

В кінці травня 2019 року сесія Олександрівської селищної ради виділила для погашення заборгованості в підприємстві 149 тис. грн.., а сесія районної ради – 80 тис. грн..

Таким чином, заборгованість в підприємстві станом на 10 червня 2019 року

близько 50 тис. грн.. Станом на 1 липня 2019 року – відсутня.

Середньомісячний рівень заробітної плати.

За І квартал 2019 року середньомісячний рівень заробітної плати по району зріс порівняно з відповідним періодом минулого року (6954 грн.) на 720 грн., або на 10,4%  і становив 7675 грн. Серед інших районів області наш район по даному показнику посів 6 місце.

Кількість переглядів: 36