Стара Осота – краще спортивне село

    25 червня на центральному стадіоні імені М. Шишки в Олександрівці відбулися традиційні сільські спортивні змагання на краще спортивне село. На змагання з’їхалися команди спортсменів 15 сільських рад – Єлизаветградківської, Вищеверещаківської, Голиківської, Івангородської, Красносільської, Михайлівської, Несватківської, Підлісненської, Розумівської, Соснівської, Ставидлянської, Староосотської, Цвітненської. Підтримати свої команди і самим взяти участь у змаганнях прибули і більшість сільських голів.
    Перед початком змагань учасників сільських спортивних команд привітав голова Олександрівської районної ради Василь Скляренко.
    Сільські спортсмени змагалися у п’яти видах спорту – міні-футболу, волейболу, шашок, армспорту, перетягуванні канату. Дощова погода дещо зіпсувала настрій учасникам змагань на краще спортивне село, та не зламала бойовий дух спортсменів. Вони наполегливо боролися за перемогу.
    Звання „Краще спортивне село 2011 року” виборола команда Староосотської сільської ради.
    Минулорічні переможці спортсмени з Розумівки цього року зайняли друге місце.
    Команди-переможці нагороджені грамотами та кубками.
    Команда сільських спортсменів з Старої Осоти візьме участь в обласних сільських спортивних іграх на краще спортивне село області.
Кількість переглядів: 82