Стара Осота вже вкотре стала найкращим спортивним селом Кіровоградщини

18 серпня у с. Дмитрівка Знам’янського району відбулися змагання “Краще спортивне село Кіровоградщини-2018”. В цих змаганнях від нашого району приймали участь команда Староосотської сільської ради-переможець районних змагань. Змагання проходили в 6-ти видах спорту.

У змаганнях з дартсу представник Старої Осоти Юрій Мошуренко виборов ІІ місце.

У змаганнях з шахів Анатолій Махно посів ІІІ місце, а Гресь Аліна виборола ІІ місце.

У волейболі Староосотська дружина посіла ІІ місце (Юрій Мошуренко, Олександр Мошуренко, Анатолій Гутник, Володимир Токар, Ірина Костенко, Роман Грицевич).

В гирьовому спорті наша команда в складі: Стаднік Павло, Неглазов Станіслав виборола І місце.

В змаганнях з тенісу настільного Староосотці Каріна Жаркова та Микола Погорілий фінішували першими.

І в заключному виді змагань – перетягування линви команда Старої Осоти не знала собі рівних (Роман Рудніцький, Олександр Черкас, Дмитро Єрмаков, Анатолій Кравченко, Микола Шишка).

Тож у загальнокомандному заліку перемогу в обласних змаганнях святкували Староосотці.

Друге місце посіла команда с. Оникієво Маловисківського району, а третіми стала команда Великосеверинівської ОТГ.