Стипендії для обдарованих дітей

Відповідно районних програм “Вчитель”, “Обдаровані діти на 2017-2021 роки”, Положення про призначення стипендії обдарованим дітям – переможцям ІІІ, ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, з навчальних предметів та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України, рейтингових Міжнародних, Всеукраїнських, обласних конкурсів учнівської творчості, учасникам зовнішнього незалежного оцінювання, які за результатами складання ЗНО отримали 190-200 балів та педагогічним працівникам, які їх підготували, районна комісія з відбору претендентів на призначення стипендій обдарованим дітям прийняла рішення від 22 травня 2019 року №1 про виплату зазначених стипендій.

1 червня, у День захисту дітей,  голова райдержадміністрації Ольга Борота та голова районної ради Григорій Гончаренко вручили сертифікати на стипендії дітям-переможцям нашого району, які протягом року виборювали призові місця на обласних та Всеукраїнських фестивалях, конкурсах, олімпіадах.  Це:

Ломакін Олег, учень Олександрівської філії КЗ “Олександрівське НВО №1” за зайняте ІІ місце в секції “Хімія” (керівник Діброва Алла Дмитрівна) та ІІІ місце в секції “Географія” (керівник Воєводіна Наталія Петрівна) у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2019 року

Савченко Сергій, учень Михайлівської ЗШ І – ІІІ ступенів КЗ “Михайлівське НВО” за зайняте ІІІ місце в секції “Математика” у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2019 року (вчитель Хитра Т.В.)

Савченко Володимир, учень Михайлівської ЗШ І – ІІІ ступенів КЗ “Михайлівське НВО” за зайняте ІІІ місце в секції  “Хімія” (вчитель Бірець О.А.), зайняте ІІІ місце в секції “Екологія”у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2019 року та зайняте ІІ місце в секції “Екологія, біологія” в конкурсі – захисті наукових робіт МАН (вчитель Бірець Станіслав Сергійович)

Бойко Вікторія, учениця  Михайлівської ЗШ І – ІІІ ступенів КЗ “Михайлівське НВО” за зайняте ІІІ місце в секції “Екологія”  у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2019 року та зайняте ІІ місце в секції “Охорона довкілля та раціональне природокористування” в конкурсі – захисті наукових робіт МАН (вчитель Бірець Станіслав Сергійович)

Лимар Тетяна, учениця Михайлівської ЗШ І – ІІІ ступенів КЗ “Михайлівське НВО” за зайняте ІІІ місце в секції “Економіка”у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2019 року  (вчитель Бірець С. М.)

Задорожний Сергій , учень Олександрівського НВК КЗ “Олександрівське НВО №2” за зайняте ІІІ місце в секції “Математика”, у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2019 року (вчитель Бондар Л.М.)

Червоненко Аліна, учениця Олександрівської філії КЗ “Олександрівське НВО №1” за зайняте ІІ місце в секції “Українська мова”у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2019 року (вчитель Мовчан Альона Василівна)

Винник Віталій учень Олександрівської філії КЗ “Олександрівське НВО №1” за зайняте ІІІ місце в секції “Хімія” (вчитель Лушпай Світлана Петрівна) та ІІІ місце в секції “Фізика” (вчитель Береза Наталія Андріївна) у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2019 року

Єленецька Інна, учениця Олександрівської філії КЗ “Олександрівське НВО №1” за зайняте ІІ місце в секції “Українська мова”у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2019 року (вчитель Брайко Лариса Дмитрівна)

Герасименко Ростислав, учень Лісівської філії КЗ “Михайлівське НВО” за зайняте ІІІ місце в секції “Трудове навчання”у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2019 року (вчитель Стьожка Ю.А.)

Макарченко Марія, учениця Олександрівського НВК КЗ “Олександрівське НВО №2” за зайняте ІІІ місце в секції “Англійська мова” у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2019 року (вчитель Ткаленко Людмила Федорівна)

Ярова Анна, учениця Олександрівської ЗШ І – ІІІ ступенів КЗ “Олександрівське НВО №1” за зайняте ІІІ місце в секції “Українська література” в конкурсі – захисті наукових робіт МАН (вчитель Андрущенко Віра Іванівна) та зайняте ІІІ місце в XXІV Всеукраїнському фестивалі дитячої та юнацької творчості, присвяченому  Всесвітньому Дню Землі у складі зразкового художнього вокального ансамблю “Викрутаси” (керівник Скоропад Наталія Анатоліївна)

Лебідь Олександр, учень Олександрівської ЗШ І – ІІІ ступенів КЗ “Олександрівське НВО №1” за зайняте ІІІ місце в секції “Українська мова” в конкурсі – захисті наукових робіт МАН (вчитель Вікторенко Олена Іванівна)

Тимофієнко Ілона, учениця Олександрівської ЗШ І – ІІІ ступенів КЗ “Олександрівське НВО №1” за зайняте ІІІ місце в секції “Українська мова та література” в конкурсі – захисті наукових робіт МАН (вчитель Андрущенко Віра Іванівна) та за зайняте І місце у XV обласному зльоті юних туристів-краєзнавців у складі ансамблю бандуристів “Елегія” (керівник  Душейко Валентина Миколаївна)

Дмитрук Ян, учень Олександрівської ЗШ І – ІІІ ступенів КЗ “Олександрівське НВО №1” за зайняте ІІ місце в секції “Фізика” в конкурсі – захисті наукових робіт МАН (вчитель Береза Микола Васильович)

Западнюк Анна, учениця Олександрівської ЗШ І – ІІІ ступенів КЗ “Олександрівське НВО №1” за зайняте ІІІ місце в секції “Біологія” ” в конкурсі – захисті наукових робіт МАН (вчитель Пиптя Світлана Петрівна)

Співак Руслана, учениця Михайлівської ЗШ І – ІІІ ступенів КЗ “Михайлівське НВО” за зайняте ІІ місце в секції “Екологія, біологія” в конкурсі – захисті наукових робіт МАН (вчитель Бірець Станіслав Сергійович)

– За зайняте І місце у Всеукраїнському фестивалі “Різдвяні піснеспіви” вихованці народного художнього фольклорного колективу “Джерельце” Олександрівського РЦДЮТ Фесун Дарина, Свердел Альбіна, Грицевська Дарина, Маляр Дар’я, Куценко Вікторія, Лимар Дарія, Гречана Олександра, Макаренко Анна, Педань Анна, Поліщук Альона, Ткачук Яна, Грінченко Анна, Радченко Дарина, Ткачук Юлія (керівник: Халецька Любов Іванівна)

– За перемогу в заочному етапі та  зайняте ІІІ місце в очному етапі XXІV Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвяченому  Всесвітньому Дню Землі  вихованці зразкового художнього вокального ансамблю “Викрутаси” Кудіна Анастасія, Лушпай Олена, Чубатенко Діана, Литвиненко Анна, Мельник Дар’я, Дмитрієва Антоніна, Діордій Ангеліна, Зеленько Юлія, Товкун Анна  (керівник Скоропад Наталія Анатоліївна). Також Товкун Анна нагороджується за зайняте ІІ місце в обласній виставці – конкурсі “Наш пошук і творчість тобі, Україно!” (керівник гуртка Товкун Інна Вікторівна)

– За перемогу в заочному  етапі XXІV Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвяченому  Всесвітньому Дню Землі  Нелень Яна, вихованка гуртка “Фітодизайн” (керівник Лазаренко Вікторія Василівна)

Макаренко Анна, вихованка  арт – студії “Яскрава” (керівник Накотенко Вікторія Василівна)

– За зайняте ІІІ місце у Всеукраїнській виставці – конкурсі “Знай і люби свій край” вихованка гуртка “Фітодизайн” Олександрівського РЦДЮТ Гончаренко Вікторія (керівник Лазаренко Вікторія Василівна)

– За зайняті ІІІ місця у Всеукраїнській виставці – конкурсі “Знай і люби свій край” вихованка гуртка “Рукоділля” Олександрівського РЦДЮТ Василець Ангеліна, вихованець гуртка “Повір у себе” Олександрівського РЦДЮТ Гладкий Давід (керівник Ткаленко Надія Анатоліївна)

   – За зайняте ІІ місце у Всеукраїнській виставці – конкурсі “Знай і люби свій край” Майданник Юлія, вихованка гуртка “Фітодизайн” Олександрівського РЦДЮТ (керівник Лазаренко Вікторія Василівна)

 – За зайняте І місце в номінації “Цифрове фото”, ІІ місце в номінації “Шкільний сайт”  Всеукраїнського конкурсу з інформативних технологій “ITLENT” та І місце в обласному конкурсі з комп’ютерних технологій “Ми -діти Галактики” Голуб Денис, учень Олександрівської ЗШ І – ІІІ ступенів №1 КЗ “Олександрівське НВО №1”

– За зайняте ІІІ місце в обласному конкурсі з комп’ютерних технологій ” Ми – діти Галактики” Крикун Надія учениця Олександрівської ЗШ І – ІІІ ступенів №1 КЗ “Олександрівське НВО №1” (вчитель Дахно Л.О.)

 – За зайняте ІІІ місце у обласному конкурсі проектів “Крокуємо д Європи” Бойко Анна, Іщенко Анна, Гончар Анастасія – вихованки євроклубу “Євроленд” Олександрівського РЦДЮТ (керівник Москаленко Інна Миколаївна)

   – За зайняті І місця в обласних етапах Всеукраїнського конкурсу – фестивалю “Молодь обирає здоров’я” сезону 2018 – 2019 років вихованці колективу “Здорово” Олександрівського РЦДЮТ Крамар Елеонора, Тірпак Анна, Гречка Артем, Марченко Владислав, Каракуленко Дар’я, Щербина Ростислав, Предзимірський Артур, Михалюк Валерія (керівник  Михалюк Наталія Володимирівна).  Також Михалюк Валерія нагороджується  за зайняті І та ІІІ місця у вікторинах  конкурсу – фестивалю “Молодь обирає здоров’я” (керівник Михалюк Наталія Володимирівна)  та  ІІ місце в обласній новорічно-різдвяній виставці “Український сувенір” (керівник Козенко Інна Олександрівна)

– За зайняте І місце у XV обласному зльоті юних туристів – краєзнавців вихованці ансамблю бандуристів “Елегія” Олександрівського РЦДЮТ Самкова Альона, Дорошенко Анастасія, Загинайко Анастасія, Орлик Анна, Гниляк Ніна (керівник Душейко Валентина Миколаївна)

– За зайняте  І місце   у XXX чемпіонаті області зі спортивного туризму  вихованець  гуртка “Спортивний туризм” Король Василь, за зайняте  ІІ місце Тверда Софія  (керівник Правосудько Руслан Сергійович)

– За зайняте  І місце   у XXX чемпіонаті області зі спортивного туризму  (керівник Правосудько Руслан Сергійович)  та  І місце в обласному конкурсі учнівської творчості щодо популяризації державних символів (керівник Назаренко О.Ю.) Правосудько Діана,  вихованка  гуртка “Спортивний туризм” Олександрівського РЦДЮТ , учениця Івангородської філії КЗ Олександрівське НВО №2″

– За зайняте ІІ місце у ХХХІІ чемпіонаті області за спортивного орієнтування вихованка гуртка “Спортивний туризм” Гонтар Богдана

– За зайняте ІІ місце у ХХVІІ чемпіонаті області зі спортивного туризму вихованці гуртка “Спортивний туризм” Бондар Андрій, Бульбак Владислав (керівник Правосудько Руслан Сергійович)

– За зайняте І місце в обласному етапі виставки “Знай і люби свій край”  вихованка гуртка “Фітодизайн” Олександрівського РЦДЮТ Майданик Еріка (керівник Лазаренко Вікторія Василівна)

– За зайняте ІІ місце в обласній новорічно-різдвяній виставці “Український сувенір” Скрипніченко Анастасія, вихованка гуртка “Повір у себе” Олександрівського РЦДЮТ (керівник Ткаленко Надія Анатоліївна)

– За зайняте І місце в обласному етапі конкурсу “Зоологічна галерея” Кузнєцова Юлія, вихованка гуртка “Барвінок” Олександрівського РЦДЮТ, (керівник Чорногор Тетяна Михайлівна)

– За зайняті ІІ місця в обласному етапі Всеукраїнського заочного конкурсу робіт фотоаматорів “Моя Україно” у номінаціях “Портрет” та “Жанрові фотографії” та ІІІ місце в обласному  конкурсі – змаганнях юних фотоаматорів Гвардіонов Сергій, вихованець станції юних техніків (керівник Чернов О.М.)

 – За зайняте ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського заочного конкурсу робіт фотоаматорів “Моя Україно” у номінаціях “Фотошоп”  Щербінін Дмитро, вихованець станції юних техніків (керівник Чернов О.М.)

 – За зайняті І місця у конкурсі – змаганні учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання Ткаченко Дар’я, Нестеренко Вероніка, вихованки станції юних техніків  (керівник Шевченко Лариса Григорівна)

– За зайняте ІІІ місце в обласному конкурсі – змаганнях юних фотоаматорів в номінації “Жанрове фото” та ІІІ місце в обласному заочному конкурсі астрономічної фотографії “Світ Dream” у номінації: “Астрономічний пейзаж” Ободовський Олександр, вихованець станції юних техніків (керівник Чернов О.М.)

–  За зайняте І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу “Сузір’я” “Космічні фантазії” у номінації “Космічна філософія” Задорожній Сергій, вихованець станції юних техніків (керівник Олефіренко Людмила Іванівна)

– За зайняте ІІ місце у обласному етапі Всеукраїнської акції “Годівничка” Полтавський Сергій, вихованець станції юних техніків (керівник Охріменко Н. В.)

 – За зайняте ІІІ місце в обласному конкурсі “Вчимося досліджувати та охороняти природу” Кондратенко Дарія, вихованка станції юних техніків (керівник Воробей Т.І.)

– За зайняте ІІ місце в обласному конкурсі “Вчимося досліджувати та охороняти природу” Торбенко Андрій , учень Олександрівської ЗШ І – ІІІ ступенів №1 КЗ “Олександрівське НВО №1” (вчитель Майданник Оксана Петрівна)

За зайняте І місце в ІІ етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика Підваленко Тарас, учень Новоосотської філії КЗ “Олександрівське НВО №1” (вчитель Макуха Оксана Павлівна)

Загальна сум, виділена на стипендії дітям та педагогам з районного бюджету складає 193,4 тис. грн., з яких 136,2 – дітям та 57,2 педагогам.

Окрім цього, Положенням про призначення стипендії передбачається преміювання учнів, які складають ЗНО та вчителів, які їх підготували. Призначення  цих стипендій відбудеться за результатами засідання комісії у серпні-вересні 2019 року.

Кількість переглядів: 102