Створення належних умов для розвитку сільських населених пунктів – завдання Президента України

   Головним питанням оперативної наради з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, відомств та інших органів центральної виконавчої влади, яку 15 липня провів голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв, було питання про реалізацію в регіонах завдання Президента України щодо створення належних умов для розвитку сільських населених пунктів. В нараді взяв участь голова районної ради Василь Скляренко.

   Відкриваючи нараду Валерій Авксентьєв зазначив – «Пожвавлене життя села, поліпшений аграрний сектор та розкриття повною мірою потенціалу тієї чи іншої території – все це реально можливо лише за умови грамотного і злагодженого впровадження реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Як зазначає Президент України, реформування місцевого самоврядування має відбуватися на засадах децентралізації владних повноважень, консолідації ресурсів та стратегічного планування розвитку територій. Це дозволить припинити дублювання повноважень, функцій та завдань органів місцевого самоврядування різних рівнів»

Саме тому за дорученням Президента України Віктора Януковича ініційовано широку громадську дискусію навколо напрацьованого проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, яка дозволить врахувати усі пропозицій громад.

   В ході обговорення питання заступник керівника апарату райдержадміністрації детально зупинився на концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

   Метою Концепції є визначення напрямів, механізмів та строків формування ефективного місцевого самоврядування та територіальної організації влади, спроможної максимально забезпечити передовсім, надання якісних та доступних публічних послуг, становлення інститутів демократії участі, задоволення інтересів громадян в усіх сферах життєдіяльності на відповідній території, узгодження інтересів держави та територіальних громад.

   Крім того на нараді розглянуто питання:

  – про виконання фінансових показників соціально – економічного розвитку Олександрівського району за І півріччя 2013 року;

  – про хід збирання ранніх зернових в районі;

   – про стан надзвичайних ситуацій в Олександрівському районі.

   За результатами наради дано відповідні доручення.

Кількість переглядів: 55