Свіча Холокосту не згасне

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Холокосту. Холокост – це події, пов’язані з великими людськими втратами.

Починаючи з середини ХХ ст. слово «Холокост» стало загальновживаним по відношенню до хвилі терору проти єврейського населення, розпочатого Гітлером, та винищення нацистами під час Другої Світової війни євреїв та інших народів Європи.

В Єлизаветградківській селищній бібліотеці з метою поглиблення знань  з історії України  проведена бесіда «Ціна чужої війни» . Діти  переглянули відеоролик, де  коротко  розповідається про Холокост, з   розповіді бібліотекаря   Вікторії Голинської дізналися що  означає це вбивче слово, вшанували пам’ять   невинно убієнних, переглянули документальні фотографії тих  часів, та ознайомилися з книгами.Під час проведення бесіди учні висловлювали власну думку щодо Холокосту, ділилися враженнями про події та глибоко співчували жертвам  та тим людям, які дивом врятувалися від масового знищення нацистами.

На завершення заходу  Олександр Авраменко  продекламував  вірша під  назвою «Бабин Яр» , що присвячений минулим подіям. В болем, сумом і жалем  в очах і Душах  подумки підсумували  – такого   жаху  не повинно  повторитися ! 

Кількість переглядів: 2