Світ починається з любові

День Святого Валентина – дуже ніжне та добре свято, день в який люди відкрито говорять про найбільш прекрасне в світі почуття – про любов. Крім того день всіх закоханих – чудовий спосіб показати свою любов та турботу, здивувати дорогу тобі людину. Недарма кажуть, що коханню підвладні всі, незалежно від віку та статі. Зазвичай, 14 лютого закохані вітають один одного, дорогих та близьких людей, а також всіх, до кого відчувають повагу та симпатію. Мабуть, тому так легко і органічно увійшло до нашого календаря це свято.

Саме до цього найромантичнішого дня у році, коли, здається, кохання витає у повітрі, бібліотекарі районної бібліотеки для дорослих підготували літературно-розважальне свято «Любов придумана не нами, вона від Бога нам дана», в якому взяли участь старшокласники НВО № 1. Працівники книгозбірні підготували розповідь про історію виникнення свята, про історії кохання, які будуть хвилювати й захоплювати людей ще багато років і, навіть, століть. На юнаків і дівчат цього дня чекали безліч цікавих сюрпризів: конкурс на кращі валентинки, конкурс пантоміми, літературні змагання, міні-вікторина «Валентин і Валентина», виставка «Від щирого серця» тощо. Упродовж свята звучала музика, демонструвалася слайдові презентація «Любов підносить серце над землею», вирувало живе спілкування, усмішки, піднесений творчий настрій та уявна фантазія. Натхненні бажанням висловити своє тепло і любов, старшокласники поринули у творчість. Охоче створювали оригінальні валентинки, наклеювали на них сердечка, квіти та бантики.
На абонементі районної книгозбірні користувачі мають змогу познайомитися із виставкою-інсталяцією «Життя без любові – то небо без сонця» та самостійно створити свою валентинку для коханої людини.
Нехай це свято буде з Вами не тільки в день Святого Валентина, але й кожен день Вашого життя!

Кількість переглядів: 16