Світить сонечко для всіх

Під таким гаслом пройшов 1 червня 2010 року в Олександрівському районі День захисту дітей. Це свято співпало з урочистим відкриттям табірної зміни в таборах з денним перебуванням, з яких 4 профільних, розпочали свою діяльність в цьому році на базі загальноосвітніх навчальних закладів району. 1755 дітей матимуть змогу протягом 14 днів змістовно відпочити та набратися сил. На них чекають цікаві екскурсії до міст Умані, Чигирина, Кіровограда та Черкас, різноманітні конкурси, спортивні змагання, вікторини, КТС, ігрові та розважальні програми.
   Та все це попереду. А 1 червня, всі діти раділи і насолоджувалися святом, яке для них підготував відділ освіти разом з Олександрівським РЦДЮТ та Олександрівської ДЮСШ. На центральній площі смт Олександрівки на дітвору чекала змістовна і захоплююча святкова програма «Світить сонечко для всіх». Перед початком свята дітей та їх батьків привітав голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв. Він побажав дітям веселих розваг, а дорослим постійно турбуватися про юне покоління. До уваги вихованців таборів з денним перебуванням гуртківці РЦДЮТ підготували театральне привітання та розваги за участю казкових героїв: Колобка, Червоної Шапочки, Пеппі Довгої Панчохи та інших.
    Порадували своїми виступами також естрадно-циркова студія «Едельвейс» та вокальний ансамбль «Горошинка». Присутні, разом з казковими героями, взяли участь в ігрових програмах: «Канікули в Простоквашино», «Досить вже бешкетувати, будем гратись і співати», «По стежинках ідемо, з Гномиками дружимо»…
    Свої фантазії діти втілювали в малюнках на асфальті «Веселкове дитинство». Приємним сюрпризом для всієї дітвори наприкінці свята стало пригощання солодощами.
    В цей же час юні любителі спорту випробовували свої сили на центральному стадіоні імені Шишки. Під керівництвом тренерів Олександрівської ДЮСШ тут відбулися спортивні змагання з футболу, баскетболу, шахів та перетягування канату. Кращими футболістами стали хлопці з Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст.№2, баскетболістами – юнаки з Несватківської ЗШ І-ІІІ ст. Перемогу у перетягуванні канату здобули учні тієї ж Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст. №2. Команди-переможці отримали грамоти відділу освіти Олександрівської районної державної адміністрації та цінні подарунки.
Кількість переглядів: 129