Свобода. Гідність. Україна

21 листопада ми відзначаємо День Гідності і Свободи. Цей день – символ боротьби і перемоги, символ єднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу. Всупереч жорстокому тиску антидемократичного режиму українці об ’єдналися і відстояли своє право на вибір достойного життя та майбутнього.

Готуючись до відзначення Дня Гідності та Свободи, у Єлизаветградківській селищній бібліотеці пройшла патріотично-інформаційна година«Свобода. Гідність. Україна».

Тут зібрались учні місцевої школи, щоб згадати та низько схилити голови перед пам’яттю тих, хто боровся за правду і гідність, за краще майбутнє України.

Патріотично-інформаційна година розпочалася  розповіддю про подію, що сколихнула весь світ і не залишила байдужою жодної душі. Учні поновили в пам’яті революційні події 2013-2014 рр., початок національної революції та імена її героїв.

Голинська Вікторія запропонувала молоді обговорити те, як Майдан змінив країну. Учасники дискусії говорили про Майдан як протестний рух та голос за власне право на гідність, свободу бути собою та свідомо обирати шлях розвитку держави.

Під час заходу присутні  мали змогу переглянути документальні кадри про страшні події п’ятирічної давнини. До глибини душі проникливими були патріотичні поезії.

Згадали героя-земляка Олександра Шаповала, який загинув захищаючи свою країну в зоні АТО і вже ніколи не повернеться на рідні простори Єлизаветградщини.

До уваги користувачів в бібліотеці розгорнуто виставку- експозицію «Україна – територія гідності та свободи», де широко представлені книги, фотоальбоми, дописи очевидців доленосних подій в Україні.

Цей захід став своєрідним нагадуванням юному поколінню про те, якою ціною здобуто свободу на новий шанс для країни стати справжньою європейською державою. Будьмо гідними пам’яті наших Героїв! 

Кількість переглядів: 19