Свята до ветеранів дорога

Напевне немає  кращого  методу для патріотичного виховання  підростаючого покоління, як  на прикладі  тих, хто героїчно боронив нашу землю від ворога в роки Великої Вітчизняної війни. На жаль,  все меншає фронтовиків. Сьогодні тим, хто  пройшов фронтовими дорогами, літа нараховують дев’ятий десяток.  Відходять у небуття ветерани, залишаючи після себе біль і спогади та вічну пам’ять для наступних поколінь.Тож для того і  діє в районі програма “Зірка пам’яті”, аби  ніколи не забувати тих, хто здобув перемогу  ціною власного життя, та гідно шанувати  героїв війни , хто ще поряд з нами.

Життям ветеранів війни  постійно опікується влада у районі. У рамках районної акції “Зірки пам’яті ” керівники району  відвідують  учасників війни вдома, аби не зі слів, а  особисто побачити, як живуть вони, якої допомоги потребують.

11 листопада  голови районної державної адміністрації та районної ради  Валерій Авксентьєв та Василь Скляренко   побували вдома в учасників війни , які проживають в Єлизаветградці,  у  Василя Трохимовича Семенчука  та Василя  Тихоновича Босого.  Після спілкування керівники району вручили ветеранам продовольчі  набори.

У Єлизаветградківській школі  Валерій Авксентьєв та Василь Скляренко  оглянули  стенд “Зірка пам’яті”, присвячений героям-землякам, біля якого проходять  уроки патріотизму для учнів.

Кількість переглядів: 59