Свято обдарованих дітей

15 червня в Олександрівському районному будинку культури відбулася церемонія нагородження дітей – переможців обласних та Всеукраїнських олімпіад, МАН, творчих   конкурсів та фестивалів.

Голова Олександрівської районної державної адміністрації Ольга Борота та голова Олександрівської районної ради Григорій Гончаренко  привітали   найкращих  учнів шкіл району, вихованців Олександрівського районного центру дитячої та юнацької творчості та Олександрівської станції юних техніків з їх перемогами.

Керівники району зазначили, що це –  гордість району та вручили їм сертифікати на районну стипендію. А після  урочистої частини відбувся концерт, в якому колективи  та солісти Олександрівського РЦДЮТ подарували гарний, святковий настрій. Перед глядачами виступили: солісти Н.  Яценко, Е. Ярова, Я. Ткачук, вокальний колектив «Джерельце» (керівник Л. Халецька), батьки та вихованки хореографічого колективу «Радість» ( керівник Т. Чорногорець), вокальний ансамбль «Горошинки» ( керівник В. Душейко), Леонід Куценко, Павло Савченко та ансамбль гітаристів «Вінтаж» (керівник О. Бородай), дует у складі мами та доньки Лариси та Олени Лушпай, вокальний ансамбль «Викрутаси» (керівник Н. Скоропад).

Тож, навчальний рік минув і він приніс  багатьом цілеспрямованим учням  та вихованцям чимало перемог. Сподіваємося, що наступний рік буде не менш успішним  як для учнів, так і для їх педагогів.

Кількість переглядів: 46