Свято першого дзвінка

Першовересень! Гарний,  урочистий, сонячний і головне мирний. Бо це сьогодні найактуальніше. На жаль, не скрізь так.  Схід України палає у вогні неоголошеної  війни. І  там , де  ворог зовнішній і внутрішній  намагається розірвати нашу Україну на частини, діти не сядуть  за парти традиційно першого вересня, поки не буде звільнено  їх рідні міста  і села  від терористів-найманців.    Вся Україна переживає нині цей не простий час. 

Тож і    в День знань першого вересня  на урочистих лінійках вчителі, школярі, батьки згадували наших Героїв, які зараз  перебувають на Сході країни, схиляли голови  в зажурі перед загиблими воїнами, згадували  поранених наших земляків та Героїв небесної сотні.

Про це у своєму вітальному слові говорив на урочистій лінійці в Олександрівському НВК №2 голова районної державної адміністрації  Сергій Шпирка. Школа гостинно прийняла у свої ряди  десятеро  дітей вимушених  переселенців зі сходу. Директор школи Людмила Ткаленко запевнила всі, що ці діти будуть оточені увагою і любов’ю.

Цей першовересень   у всіх школах Олександрівщини позначений великим патріотичним піднесенням. Школярі масово прийшли на свято у вишиванках. У НВК №2 вирішили, що віднині це буде  шкільна парадна форма.

Звичайно свято  першого вересня найурочистіше і  найбільш  хвилююче  для найменших школяриків першокласників. Які ж вони чудові і безпосередні  у цей свяковий день! Цього року у нашому районі  вперше за шкільну парту сядуть 305 першокласників. Приємно, що  по два перших класи набрали  Олександрівські НВК № 2 та  №3.  Більше  тридцяти  першокласників і в Олександрівській  школі № 1,яка цього року святкує свій  сорокарічний ювілей.

Першого вересня учнів, школярів, батьків на урочистих  лінійках вітали    керівники району, депутати районної ради. У НВК №3 свято першого дзвоника розділив з усіма перший заступник голови РДА Василь Кириченко, у Соснівському НВК – голова районної ради Микола Марфула.

Не обійшлося  і без подарунків. Приміром,  першокласникам з Розумівки  депутат районної ради   Олександр Синявський  вручив  набір шкільного приладдя.

Свято відшуміло традиційним першим дзвоником, який покликав дітей на перший урок. І був він особливим під промовистою  назвою „ Україна –  єдина країна”.  Вона дійсно у нас єдина наша  рідна Україна. Усі ми цього прагнемо, за це   стоятимемо до кінця.

 

Кількість переглядів: 169