Свято спорту

12 вересня на площі біля ДЮСШ було проведено урочистості та спортивні змагання з нагоди Дня фізичної культури та спорту України.

Всіх присутніх привітали голова Олександрівської районної державної адміністрації Андрій Лапа та голова районної ради Григорій Гончаренко. Грамотою Олександрівської районної державної адміністрації та Олександрівської районної ради за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту в районі, багаторічну плідну професійну діяльність та з нагоди Дня фізичної культури і спорту нагороджено: БЕРЕЗЕНКА Івана Юрійовича, КУРЧЕНКА Михайла Мефодійовича, ТКАЧЕНКА Федора Гавриловича, МАХНА Анатолія Олексійовича ветеранів спорту; КОВАЛЬЧУКА Григорія Вікторовича, ПРИЙМАКА Вадима Михайловича, ЧЕРКАСА Володимира Гнатовича – тренерів-викладачів комунального закладу “Дитячо-юнацька спортивна школа”; НАЗАРЕНКА Володимира Вікторовича, ПЕТРЕНКА Вадима Анатолійовича, ПРАВОСУДЬКА Руслана Сергійовича, СУХЕНКА Юрія Григоровича – вчителів фізичної культури.

Після урочистостей було проведено змагання з різних видів спорту та легкоатлетичну естафету. Присутніх на святі дітей розважали аніматори, учасники театру малих форм «Голос часу» Олександрівського РБК.

Переможці змагань отримали грамоти та цінні подарунки.

Кількість переглядів: 18