Табір “Жовтень” уже чекає дітей на відпочинок

У дитячому оздоровчому таборі «Жовтень», що в селі Бірках , зараз стоїть дзвінка тиша. Лише високі красуні сосни у такт вітру шумлять свою одвічну музику. Навкруги чудова природа і несказанний аромат свіжої хвої притягує до себе. Тут дійсно казково. Недарма саме це місце обрали для оздоровчого дитячого табору. Мине зовсім небагато часу, і ця дитяча країна наповниться веселим сміхом і гамором. Літній оздоровчий сезон уже на порозі. Перша зміна розпочнеться з 15 червня.

 Перевірити готовність табору до оздоровлення дітей в цьому році завітав у табір „Жовтень” особисто голова районної державної адміністрації Валерій Володимирович Авксентьєв разом з заступником Людмилою Іванівною Литвин. Влада у районі приділяє особливу увагу організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку. З районного бюджету виділено 65 тисяч гривень на оздоровлення пільгових категорій дітей саме в таборі ”Жовтень”. Оглянувши спальні корпуси табору, всю його територію, допоміжні приміщення , на запитання, чи привіз би він сюди своїх дітей, голова райдержадміністрації Валерій Авксентьєв сказав, що з задоволенням тут би відпочивали його діти, бо в „Жовтні” створено всі умови для літнього оздоровлення. Та вони вже дорослі.

 – Дітей на своїх і чужих ми не ділимо.У нас діти всі наші,- цілком серйозно сказав Валерій Авксентьєв і додав, що питання літнього відпочинку дітей – завдання Президента, тож його потрібно виконувати так, того вимагає Глава держави. Ми повинні запропонувати дітям змістовний відпочинок і якісне оздоровлення та харчування.

 На переконання голови райдержадміністрації, в цьому повинні бути зацікавлені і задіяні всі : влада, соціально відповідальний бізнес, батьки. Тоді дітям будуть надані такі послуги з відпочинку та оздоровлення, які потрібні.

– На сьогодні „Жовтень „ практично готовий прийняти дітей на відпочинок, – каже начальник табору Тетяна Миколаївна Романець. Виконано всі необхідні роботи, допомогу у цьому надало ТОВ „АФ Ясенівська”, якому підпорядкований табір. Плануємо за три зміни оздоровити 750 дітей не лише з району, а й області. Путівка в табір коштує 2835 гривень на 21 день відпочинку. З цієї суми 882 гривні оплачує фонд соціального страхування для тих, хто сплачує внески до цього фонду. Для дітей працівників агропромислового комплексу путівки дешевші ще на 778 гривень. Тож пропонуємо керівникам підприємств, установ, організацій подбати про літній відпочинок дітей їх працівників саме в нашому таборі. До цього мають долучитися обов’язково і батьки, якщо ми хочемо, щоб наші діти були здоровими і щасливими. Табір „Жовтень” уже чекає на дітей.

Кількість переглядів: 1,017