Талановитим вхід відкрито

15 вересня в Олександрівському РЦДЮТ відбувся День відкритих дверей “Талановитим вхід відкрито” в умовах адаптивного карантину.

На свято до творчої молоді  завітали голова райдержадміністрації Андрій Лапа, голова районної ради  Григорій Гончаренко, заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей,  завідувач сектору освіти райдержадміністрації Сергій Тимко.

Усіх присутніх з початком нового навчального року привітала директор РЦДЮТ Жанна Скрипник.

Як зазначила Жанна Скрипник, на сьогоднішній день РЦДЮТ налічує 1210 гуртківців та 20 педагогів. Гуртки організовані не тільки на базі РЦДЮТ, а й на базі шкіл Олександрівки,  та шкіл сільської місцевості – Івангорода, Бірок, Михайлівки, Старої Осоти, де займаються 263 дитини .Окрім того, функціонує гурток для дітей з обмеженими  фізичними можливостями

В закладі є колективи із Почесними званнями. Це народний художній фольклорний колектив “Джерельце”, народна художня естрадно-циркова студія “Едельвейс”, та зразкові – художній хореографічний  колектив  “Калинонька”, вокальний “Викрутаси”, фольклорний “Вишиванка”.

За минули навчальний рік вихованці РЦДЮТ досягли вагомих результатів – 36 всеукраїнських призових місць, 35 обласних місць та отримали друге місце в рейтингу участі вихованців закладів позашкільної освіти  очно-заочних обласних, всеукраїнських, міжнародних масових заходах.

За підтримки районної влади за цей рік у закладі проведено ремонт хореографічної зали, придбано нові барабани та взуття для барабанщиць, 2 гітари для  ансамблю гітаристів “Вінтаж”, проведено поточний ремонт приміщень РЦДЮТ, придбано 4 дивани для зони очікування, новий банер, полиці для нагород, шафи для верхнього одягу дітей, вішалки, тканина для костюмів тощо.

До уваги гостей були представлені: відеоряд “Переможці очних та дистанційних творчих конкурсів”; “Зіркове дефіле” (демонстрація моделей сценічних костюмів); “Трибуна молоді” (презентація роботи гуртків “Лідер” та “Євроклуб”); презентація виставки призових робіт декоративно-ужиткового мистецтва “Світ руками дітей”; майстер клас від вихованців арт-студії “Яскрава”; огляд результатів ремонтних робіт у закладі та придбаних меблів, реквізиту.

Посадовці відвідали заняття гуртків, поспілкувалась з вихованцями та педагогами закладу.

На завершення свята представники влади вручили, дітям-переможцям обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, сертифікати на отримання одноразової стипендії, а також побажали вихованцям творчого навчання , цікавих зустрічей, нових перемог та досягнень, щоб кожна дитина реалізувала своє право на повноцінну різносторонню освіту, навчаючись в Олександрівському РЦДЮТ.

Кількість переглядів: 23