Ті, хто відповідають за знеболення: на Кіровоградщині потрібні анестезіологи

Щорічно 16 жовтня відзначається Всесвітній день анестезіолога. Наразі на Кіровоградщині потрібні 7 лікарів-анестезіологів.

В Україні анестезіолог – це лікар, який забезпечує підготовку пацієнта до операції, проводить загальне знеболення (наркоз) під час операції і лікує дитину в ранньому післяопераційному періоді. Усіх важкохворих пацієнтів у реанімації лікують саме анестезіологи. Кількість практичних навичок, якими володіють анестезіологи, перевершує лікарів інших спеціальностей. Час на обдумування в анестезіологів набагато менший, ніж в інших лікарів. Часто вони мають для цього лише лічені секунди.

Лікарі, які відповідають за підготовку пацієнта до знеболення, сам процес знеболювання під час хірургічного втручання і реабілітаційний період, потрібні у Малій Висці (заробітна плата: 8926 грн),  Благовіщенському (заробітна плата: 5000 грн, 2 вакансії), Голованівську (заробітна плата: 5000 грн), Олександрівці (заробітна плата: 5000 грн), Петровому (заробітна плата: 5000 грн) та Устинівці (заробітна плата: 5000 грн).

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до районних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Кількість переглядів: 2