Тридцять друга сесія районної ради

12 лютого  під головуванням голови районної ради Григорія Гончаренка, за участі голови райдержадміністрації Андрія Лапи  відбулося засідання тридцять другої сесії районної ради. Участь у ній з 34 депутатів взяли 24. Також у роботі сесії взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств, сільські та селищні голови. 

Депутати заслухали звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік, звіт про результати роботи Олександрівського відділення поліції Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області за 2019 рік та внесли зміни до районного бюджету на 2020 рік.  

На сесії було розглянуто звіти про виконання районної цільової програми територіальної оборони Олександрівського району на 2018-2019 роки та районної програми „Оборона” на 2019-2020 роки.

Також було внесено зміни до внесення змін до районної програми “Підтримки комунального  некомерційного підприємства “Олександрівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги”  Олександрівської районної ради Кіровоградської області”  на 2020 рік та районної цільової програми “Доступна та якісна медицина” на 2019 – 2020 роки.

Окрім того депутати погодили проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці смт Олександрівка, дали дозволи на продовження терміну дії договору оренди та встановлення базової орендної ставки для Олександрівського РВК та  продовження терміну дії договору оренди від   15 квітня 2011 року №1, а також передачу майна спільної власності територіальних громад сіл та селищ району: комплект-систему зовнішнього дозування інсуліну Лук’яненко Ірині Володимирівні на виконання районної цільової програми “Цукровий діабет” на 2019-2020 роки.

Кількість переглядів: 53