Тридцять третя сесія районної ради

19 березня під головуванням голови районної ради Григорія Гончаренка, за участі голови райдержадміністрації Андрія Лапи відбулося засідання тридцять третьої сесії районної ради. Участь у ній з 34 депутатів взяли 22.

Депутати заслухали звіт Про результати діяльності Олександрівського відділу Знам’янської місцевої прокуратури на території Олександрівського району за підсумками  2019 року, внесли зміни до районного бюджету на 2020 рік та прийняли рішення про удосконалення роботи комунального некомерційного підприємства «Олександрівська центральна районна лікарня» Олександрівської районної ради Кіровоградської області.

Також на сесії було прийнято рішення про перейменування урочища “Пальчикова” на  урочище “Чорний Ворон” у зв’язку із створенням меморіального комплексу на місці останнього бою героїв Холодного Яру – загону отамана Чорного Ворона.

Також на сесії виступив начальник Олександрівського відділення Знам’янського відділу поліції ГУНП в області Олександр Громко, який роз’яснив основні положення Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)” , зокрема передбачення запровадження адміністративної та посилення кримінальної відповідальності за порушення режиму карантину.

Кількість переглядів: 51