Центральний регіон -2015: підсумки та перспективи

   Про реалізацію у районі завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону. Підсумки 2013 року, плани на 2014 рік. Програма «Центральний регіон -2015: підсумки та перспективи» йшла мова на нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, відомств та інших органів центральної виконавчої влади, яка відбулася 23 грудня, під головуванням голови районної державної адміністрації Валерія Авксентьєва. В нараді взяв участь голова районної ради Василь Скляренко.

   Протягом 2013 року Олександрівський район успішно працював над виконанням завдань і доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем району, які викладені в документах: «Державній програмі  активізації економіки на 2013-2014 роки», «Програми економічних реформ «Заможне суспільство, конкурентно – спроможна економіка, ефективна держава» та ін.

   Всі програми, які приймалися сесією Олександрівської районної ради, були спрямовані на виконання завдань Президента України щодо розвитку соціальної та економічної сфери району. Основною програмою, що діє в Олександрівському районі являється Програма «Центральний регіон -2015».

   Одне із основних завдань Глави держави місцевий владі – розробка та виконання ефективних регіональних стратегій. Саме такою є програма “Центральний регіон 2015”, що реалізується завдяки об’єднанню зусиль всіх гілок влади, громадськості та соціально-відповідального бізнесу – підкреслив голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв.

   Начальник відділу економічного розвитку, підприємництва і торгівлі управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Ніна Радченко зазначила, що у 2013 році на 100% виконано 12 соціальних проектів програми «Центральний регіон – 2015» та продовжено реалізацію ще 17 соціальних проектів на загальну суму 16558,87 тис.грн, найбільші з них:

1)Придбання шкільного автобуса для Староосотської ЗНЗ І-ІІІ ступенів;

2)Придбання шкільного автобуса для Михайлівської ЗНЗ І-ІІІ ступенів;

3)Проведено капітальний та поточний ремонт доріг;

4)Ремонт сільських клубів культури;

5)Ремонт Івангородської та Михайлівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів;

6)Проведення ремонту спортмайданчиків та центрального стадіону ім. М.Шишки;

7) Закінчено ремонт Цвітненської  амбулаторії;

8) Будівництво газових мереж протяжністю 1,8 км с. Нова Осота.

   На виконання завдань і доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем в Олександрівському районі 

– проведено реформування  галузі охорони здоров’я – створено Олександрівський Центр первинної медико-санітарної допомоги;

– для покращення бізнес-клімату в районі створено центр надання адміністративних послуг;

– для забезпечення соціально-незахищених верств населення  продуктами першої необхідності поновлено роботу «Соціального магазину на базі ПП Савеленко Н.І.;

– для створення належних умов для рівного доступу до якісної освіти дітей шкільного та дошкільного віку проведено реорганізацію загальноосвітніх закладів в навчально-виховні комплекси.

   На 2014 рік планується завершення наступних двох інвестиційних проектів:

1)Створення підприємства по переробці сої, ТОВ Промагроальянс, 6 нових робочих місць  600 тис.грн.

2)Будівництво комплексу споруд для очистки і зберігання сільськогосподарської продукції ФГ «Сокіл», 2 нових робочих місця, 700,0 тис.грн., та продовження роботи по 29 соціальних проектів.

   “Центральний регіон – 2015” є стратегічною програмою для розвитку області, розрахованою на створення нових підприємств, навчальних закладів, лікувальних центрів, загалом підвищення якості життя людини, що є пріоритетним завданням президентської програми “Україна для людей” та Програми економічних реформ – наголосив голова райдержадміністрації Валерій Авксентьєв.

Кількість переглядів: 140