„Центральний регіон-2015”, заплановане на 2012 рік

Гарна новина для жителів району – у Підлісному розпочато будівництво підприємства, яке буде займатися вирощуванням, зберіганням та переробкою пло­доовочевої продукції. Його спо­рудження є одним з інвестиційних проектів програми „Центральний регіон-2015”, заплановане на 2012 рік.

Передбачається, що підприємство займатиметься, перше, – вирощуванням, так званого, борщового набору – картоплі, буряків, моркви, цибулі  та капусти, а також – деяких фруктів. Друге – готуватиме напівфабрикати з овочів, а також  кваснину, зокрема, капусту, огірки, помідори, яблука. Перша черга будівництва – спорудження холодильних та технічних приміщень – завершиться у липні цього року. Зокрема, тільки одне овочесховище матиме площу 6 тисяч квадратних метрів і зберігатиметься там 10 тисяч тонн різноманітних овочів.  Друга черга – введення в дію цехів з переробки та консервації – буде завершена, передбачається, у листопаді цього року. Продукцію підприємства  реалізуватимуть  у торговельній  мережі району та області.

Спорудженням цього об’єкту займається ФГ „Агроекохолод”. Зі слів Підлісненського сільського голови Сергія Кармазіна, робота нового підприємства забезпечить постійне наповнювання як сільського, так і районного бюджетів, а також дасть робочі місця більше ста особам.

Кількість переглядів: 54