Цінуймо мир , шануймо подвиг

22 червня –  чорна  дата в історії нашого народу. 73 роки тому  на українську землю  важким чоботом ступив лютий ворог фашизм. Розпочалася Велика Вітчизняна війна.  Цій  скорботній сумній даті   був присвячений мітинг-пам’ять, який відбувся в Олександрівці біля пам’ятника загиблим  у роки війни воїнам-землякам. У заходах взяли участь керівники району, ветерани війни, громадськість. До земляків звернувся голова  РДА  Сергій Шпирка і сказав, що ми сьогодні схиляємо голови  перед пам’яттю тих, хто загинув від ворожої кулі, повністю виконавши свій військовий обов’язок, сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих, хто був знищений як заручник, або мав  іншу національність. Хто не скорився ворогу в тилу і власним життям наближав  довгоочікувану перемогу, хто помер від ран, не доживши до  сьогоднішнього дня.

– Та не меншим  є наш обов’язок оберігати мир і спокій у державі, жити в дружбі і злагоді заради  дітей та онуків, перед світлою пам’яттю всіх, хто загинув у тій війні. Адже саме за мир  віддали свої життя наші воїни, всі, хто зі зброєю в руках відстоював свободу і незалежність Батьківщини. Тож будьмо гідними їхнього подвигу, – наголосив  Сергій Шпирка.

Спогадами про війну поділився  колишній фронтовик Петро Опанасенко.

Прикро, але сьогодні знову  на  частині України ведуться бойові дії. Сепаратисти та  чужоземні найманці хочуть посварити український народ, розколоти  державу. Та їм це не вдасться. Бо вся українська громада  виступила на захист цілісності України та допомагає  нашим воїнам  у боротьбі з терористами.

З болем у душі і сльозами  на очах про  нову  війну в Україні  говорила на мітингу біженка зі Слов’янська Тетяна Садило.

У боротьбі з терористами є жертви як серед наших військових, так і серед мирного населення.  І це прикро і боляче, що знову  мирне небо над Україною затягують  чорні хмари війни.

Присутні на мітингу вшанували пам’ять усіх загиблих у військових діях  хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника воїнам-землякам.

Настоятель Свято-Успенської церкви  відправив  поминальний молебень за жертвами війни.

Кількість переглядів: 116