Цукровари готуються до нового сезону

    – Цукровий завод в Олександрівці планує нинішнього року переробити сто п’ятдесят тисяч тонн цукрових буряків, з яких сто – безпосередньо з нашого господарства, – уточнив директор СТОВ „Агрофірма Ясенівська” Дмитро Мамалат, який у найближчий час стане офіційним власником підприємства,  і додав, що вже зараз у бойовій готовності знаходиться вся бурякозбиральна техніка – бурякозбиральні комбайни та буряконавантажувач найвідомішої у Європі  компанії Ropa.

    А зараз на заводі активно проходить ремонт. За словами заступника  директора по виробництву Володимира Варяниці, теплоелектроцентраль практично готова до роботи, на буряко­приймальному пункті також завершують всі заплановані роботи. У ці дні, зокрема, здійснюється поточний ремонт обладнання і реконструкція станції першої та другої сатурації. Триває модернізація систем автоматизації дифузійного відділення, станції фільтрації та дефекосатурації, випарної станції. Також робітники зайняті й на модернізації систем управління центрифугами першого продукту. На сьогодні на реконструкцію та модернізацію обладнання витрачено більше восьми мільйонів гривень.

    – На сезон  цукроваріння основними спеціалістами повністю забезпечені. А пуск підприємства заплановано на першу декаду жовтня, – зазначив Володимир Варяниця.

    А головний агроном СТОВ „Агрофірма Ясенівська” Сергій Костенко зазначив, що, не дивлячись на складні погодні умови минулого літа, цукрові корені у відмінному стані. За попередніми прогнозами, їх цукристість більше сімнадцяти відсотків.

Кількість переглядів: 54