Твій вибір – твоє майбутнє

Неможливо переоцінити значення вибору  професії для людини. Адже більшу частину свого життя людина проводить саме на роботі. Професія людини – це життєвий, трудовий шлях, а у якійсь мірі – навіть доля.

Тому на часі доцільніше витратити час і власні зусилля на своєчасний та обгрунтований професійний вибір. Саме з цією метою, 9 квітня 2013 року Олександрівським  районним центром зайнятості  проведено профорієнтаційний урок для учнів 9-11 класів Івангородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Під час проведення уроку учні дізнались про актуальні професії на ринку праці, ознайомились з основними правилами вибору професії і можливими помилками, які найчастіше припускає молодь. Особливу увагу учні звернули на престиж робітничих професій, які є затребуваними на ринку праці району та області. Учні активно спілкувались, розповідали, ким хочуть бути та яку професію обрали, ставили запитання та отримували відповіді.

Учні зацікавились самопізнанням своїх індивідуально-психологічних особливостей та можливостей, за допомогою тестування. Старшокласники жваво обговорювали переваги та недоліки актуальних професій.

Такий досвід допоможе майбутнім випускникам реально оцінити обрану професію для того, щоб уникнути розчарування.

Кількість переглядів: 179