У Бірках відбудуться заходи з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва

10 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей за участі голови районної ради Григорія Гончаренка провів засідання районного організаційного комітету по відзначенню Дня захисника України та Дня українського козацтва.

Зокрема, вже традиційно, урочисті до Дня захисника України та  районне свято Козацької слави  відбудуться 12 жовтня о 10:00 у сосновому бору села Бірки.

У програмі свята передбачені урочиста частина з нагоди Дня захисника України та святкова програма до Дня українського козацтва. На святі заплановано представлення козацьких куренів сільських та селищних рад,  концертна програма “Гуляй село”, спортивна програма “Козацькі забави”, смачні козацькі страви, а також конкурси та розваги.

Олександрівська районна державна адміністрація повідомляє,                      що 12 жовтня 2019  до села Бірки, де відбуватимуться урочистості з нагоди Дня захисника України та свята Козацької слави, курсуватимуть рейсові автобуси зі сполученням Олександрівка – Бірки. Час відправлення автобусів з смт Олександрівка до с. Бірки о 09.30 та 11.00, в зворотньому напрямку – о 14.00 та 17.00.

Автобуси відправлятимуться від зупинки напроти банку “Аваль” та від зупинки біля районного Будинку культури. Маршрут руху автобусів: вул. Незалежності України – вул. Шевченка – до місця проведення свята із зупинками біля центральної районної лікарні та кафе “Голубий Дунай”. Вартість проїзду – 10 грн.

Кількість переглядів: 55