У Красносіллі відкрили спортивний майданчик

6 липня на території Красносільської ЗШ І-ІІІ ступенів КЗ “Красносільське НВО” відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям. Проект реалізовано в рамках регіональної ініціативи “Здоров’я наших дітей”. На будівництво майданчика залучено кошти районного бюджету, Красносільскої сільської ради, а також спонсорську допомогу місцевих господарств ФГ “Сокіл”, ФГ “Москаленка”, ФГ “Київська Русь” та ТДВ “Цибулівське ХПП”. Загальна вартість об’єкту – більше 950 тисяч гривень.

З цією подією мешканців села та учнів Красносільського НВО привітав голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко. Він подякував керівництву району, села та місцевим підприємцям за те, що вони спільними зусиллями реалізували проект. – Ви знайшли можливість підтримали власну молодь і таким чином долучились до регіональної та державної ініціативи по створенню умов для залучення дітей до спорту”, – підкреслив він.

“Політика децентралізації, яка зараз проводиться в країні, дає можливість громаді самостійно приймати рішення. Будівництво спортмайданчика – це яскравий приклад децентралізації, що ініційована Президентом України,” – наголосив Сергій Кузьменко.

Як зазначив голова ОДА, за останніх кілька років таких майданчиків, що споруджено за кошти районних бюджетів, місцевого самоврядування і меценатів, в області збудовано більше двадцяти, у цьому році за державною програмою, зокрема – 12.

Паралельно з цим найближчим часом розпочнуться роботи з будівництва ще 10 міні-футбольних полів з штучним покриттям.

На урочисте відкриття майданчика  зібралися не лише жителі села та сільський голова Олександра Назаренко, а і голова районної державної адміністрації Ольга Ботота, її перший заступник Анатолій Каражбей, заступник голови районної ради Сергій Перевезій вихованці місцевого дитячого садка і  спонсори будівництва. З урочистою подією всіх привітати Ольга Борота, Сергій Перевезій та начальник відділу освіти Олександрівської РДА Сергій Тимко.

Директор навчального закладу Федір Шаповал подякував всім, хто долучився до зведення міні-поля – районній владі, сільській раді та місцевим фермерам. Також запевнив, що кошти вкладені у розвиток дітей – це вклад у майбутнє нашої країни.

Урочисту програму підготували вихователі та вихованці РЦДЮТ. А після її завершення перший футбольний матч на новому полі між собою зіграли учні шкіл Михайлівки та Красносілля.

Кількість переглядів: 93