У Кропивницькому колишній безробітний заснував власну справу у сфері права

Службою зайнятості Кіровоградщини проводиться відповідна робота щодо підтримки підприємницької ініціативи серед безробітних громадян, що сприяє їхній продуктивній зайнятості.

36-річний Дмитро С.звернувся за допомогою у пошуку роботи до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості. Знайти підходящу роботу за час перебування на обліку в якості безробітного так і не вдалося.Отримавши кваліфіковані послуги фахівців служби зайнятості та відвідавши інформаційні й тематичні семінари, чоловік серйозно замислився надможливістю відкриття власної справи.

Розглянувши усі варіанти подальшої трудової діяльності та враховуючи попередній професійний досвід, Дмитро С. вирішив започаткувати власну справу у тій сфері діяльності, у якій найліпше обізнаний – юриспруденції, адже свого часу чоловік здобув юридичну освіту у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Наступним кроком до успіху стала професійна консультація у фахівців служби зайнятості із застосуванням психодіагностичного тестування, а згодом і успішний захист бізнес-плану та отримання одноразової допомоги по безробіттю для відкриття підприємницької діяльності.

Діяльність юридичної фірми Дмитра С. ТОВ «Національне право» спрямована на надання послуг у сфері права як фізичним, так і юридичним особам.

Сьогодні бізнес працює. З’явилися нові ідеї щодо розширення послуг.

 «З кожним днем я почуваюсь усе впевненіше, зростає кількість клієнтів. Я задоволений роботою, адже зрозумів, що для наполегливих і цілеспрямованих взагалі не існує жодних перешкод для втілення бізнес-ідеї в життя», –резюмує Дмитро С.

Кількість переглядів: 2