У Кропивницькому попрощалися з загиблим в зоні бойових дій Миколою Метлинським

4 червня на території Алеї почесних поховань Рівнянського кладовища відбулось прощання з загиблим в зоні проведення військових операцій на сході України військовослужбовцем Миколою Метлинським.

Провести бійця в останню путь прийшло багато людей. Серед них волонтери, військові, рідні загиблого, голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко, керівництво Олександрівського району, інші. Бійця вшанували хвилиною мовчання. Єпископ Кропивницький і Голованівський Марк провів поминальну літургію за загиблим. У Героя залишилися дружина й дочка.

Микола Метлинський отримав тяжке осколкове поранення голови внаслідок обстрілу на Донбасі. Чоловік власним тілом прикрив доньку-медика Ярославу, яка служила з батьком в 57-мій окремій мотопіхотній бригаді ЗСУ.

25 травня військового доставили до лікарні ім. Мечникова, де він переніс чимало операцій. Однак вночі 1 червня серце Миколи Метлинського зупинилося назавжди.

Микола Метлинський народився 19 квітня 1970 року у с. Нова Осота, де зараз проживають його батьки Володимир Петрович та Людмила Миколаївна. Навчався в Олександрівській СШ №4 та СШ№1. Навчався у Кіровоградському інституті сільськогосподарського машинобудування. Закінчив  Херсонську школу міліції, працював в органах внутрішніх справ в Олександрівському районі. У мирному житті захоплювався технікою, а особливо мотоциклами, належав до байкерського руху. До того, як перейшов в 57-му бригаду, воював у складі 41-го дивізіону артилерійської розвідки. 

Олександрівська районна державна адміністрація та районна рада глибоко сумують з приводу трагічної загибелі від поранень, отриманих під час операції Об’єднаних сил на сході України, військовослужбовця 17-го окремого мотопіхотного батальйону 57-ї мотопіхотної бригади, старшого сержанта Метлинського Миколи Володимировича і висловлюють щире співчуття рідним та близьким загиблого.

Кількість переглядів: 100