У лікарні відкрили нову палату для ветеранів Великої Вітчизняної Війни

Напередодні Дня Перемоги в Олександрівській центральній районній лікарні в хірургічному відділенні відкрито сучасну, обладнану за європейськими стандартами, палату для ветеранів Великої Вітчизняної  війни.

Оглянути палату, привітати медичних працівників  лікарні з такою приємною подією завітали в лікувальний заклад голова районної ради Василь Скляренко, заступник голови районної ради Олександр Невмержицький, заступник голови районної державної адміністрації Людмила Литвин, голова районної організації ветеранів України Василь Король, голова селищної ветеранської організації Олександра Геращенко.

Нову палату для  ветеранів Великої Вітчизняної війни показували головний лікар Валерій Щур, заступник головного лікаря О.С. Зубаха, завідуючий хірургічним відділенням Сергій Дюдін.

Ремонт палати здійснено за кошти районного бюджету.

– А освоїли їх самі працівники лікарні, – каже головний лікар. – Працювали наполегливо, гуртом зробили сучасну палату.

Тут дійсно створено всі умови для лікування і побутових умов пацієнтів. У палаті встановлено сучасні енергозберігаючі вікна, душову, санітарний вузол, умивальник, є гаряча і холодна вода, холодильник, телевізор. Для хворих у палаті три сучасних ліжка з усім необхідним інвентарем та постіллю.  Встановлено пульти для виклику медперсоналу.

– Це не єдина палата для ветеранів Великої Вітчизняної війни, – каже В.Д. Щур. – Ще одну таку палату обладнуємо у терапевтичному відділенні.

Оглядаючи палату, голова районної ради Василь Скляренко запевнив, що влада у районі постійно у своїй роботі ставить у пріоритет турботу про здоров’я людей і надалі дбатиме, аби в лікарні були створені всі умови для пацієнтів, для роботи лікарів.
Кількість переглядів: 70