У райдержадміністрації підвели підсумки

Сьогодні 3 червня перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Борота провела оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, відомств та інших органів центральної виконавчої влади.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації доповів про заходи, які відбулисяз нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

В районному будинку культури 1 червня відбулося дитяче свято „Дітям світу – сонце й мир!” в якому взяло участь більше 500 дітей району. Також на стадіоні в смт Олександрівка в рамках Міжнародного дня захисту дітей пройшли змагання з легкої атлетики, та міні-футбулу. В усіх таборах з денним перебуванням відбулися розважальні програми, змагання, ігрові шоу, конкурси творчих робіт дітей.

Ольга Борота підводячи підсумки проведення в районі Міжнародногодня захисту дітей наголосила , що діти – наш найдорожчий скарб, наше майбутнє. Тому святий обов’язок влади прикласти всі зусилля для всебічного розвитку їх інтересів та здібностей, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитинства, як того вимагає Глава держави.

Про стан проведення заходів з профілактики туберкульозу та ВІЛ-інфекції /СНІДу в Олександрівському районі ознайомили присутніх завідуючий протитуберкульозним відділенням Олександрівської центральної районної лікарні – Михайло Срібний та лікар-інфекціоніст Олександрівської центральної районної лікарні – Віра Рула, які особливу увагу звернули на профілактику на туберкульозу та ВІЛ-інфекції /СНІДу серед неповнолітніх.

Крім того на нараді розглянуто питання про стан надзвичайних ситуацій в Олександрівському районі

За результатами наради дано відповідні доручення.

Кількість переглядів: 62