У райдержадміністрації. Школярів активно оздоровлюватимуть

23 травня голова Олександрівської райдержадміністрації Валерій Авксентьєв провів чергове засідання колегії райдержадміністрації. У роботі колегії взяв участь голова районної ради Василь Скляренко.

З інформацією про стан виконання Програми соціального і економічного розвитку Олександрійського району за І квартал 2013 року виступила Ніна Радченко начальник відділу управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації.Детально охарактеризувавши всі показники соціально-економічного розвитку, вона наголосила, що у першому кварталі 2013 року забезпечено виконання більшості показників Програми.

Зокрема, обсяги реалізованої промислової продукції підприємствами облікового кола склали 11543,4 тис. грн., що на 10659,9 тис. грн. більше ніж у відповідному періоді минулого року.

Обсяги виробництва валової продукції сільськогосподарськими підприємствами району склали 2737,5 тис. грн., що становить 117,7% до відповідного показника І кварталу 2012 року.

Напередодні оздоровчого сезону на засідання колегії особливу увагу було приділено питанню організації оздоровлення і відпочинку дітей та підлітків у 2013 році. Про те, як у районі буде організовано оздоровлення дітей влітку детально доповів на колегії начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Федір Шаповал. Він зокрема сказав, що 2013 році планується охопити оздоровленням та відпочинком 1510 дітей, що становить 66,7%. З них: в пришкільних таборах з денним перебуванням – 1382 дитини, в профільних: 128 дитини.

Фінансування оздоровчої кампанії в 2013 році здійснюватиметься за рахунок коштів районного бюджету та бюджетів сільських і селищних рад. На оздоровчу кампанію передбачені кошти в сумі 234,2 тис. грн.

В обговоренні даного питання голова райдержадміністраціїВалерій Авксентьєв наголосив, що питання літнього відпочинку дітей – завдання Президента , тож його потрібно виконати так, як того вимагає Глава держави.

Про хід виконання районної цільової програми по реалізації в районі Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ОНН про права дитини” на період до 2016 року колегію інформувала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Марина Сандул.

    З усіх розглянутих на колегії питань прийнято відповідні рішення.

Кількість переглядів: 64