У райдержадміністрації

Сьогодні в залі засідань райдержадміністрації голова районної державної адміністрації Сергій Шпирка за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Василя Кириченка, провів щопонеділкову апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та відомств.

Головними питаннями наради були питання про забезпечення належних умов для організації навчально-виховного процесу в осінньо-зимовий період 2014-2015 роки та про надання допомоги воїнам, які перебувають в зоні АТО.

Виступаючи перед присутніми, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Сергій Тимко зазначив. що з метою економії коштів на споживання паливно-енергетичних ресурсів та заробітну плату сезонних операторів розроблено новий графік канікул на 2014-2015 навчальний рік. Станом на 3 листопада 2014 року забезпечено вугільні котельні та топкові твердим паливом на 54,3% та визначено ліміти використання природного газу.

Котельні дошкільних навчальних закладів, що працюють на твердому паливі, майже повністю забезпечені твердим паливом.

Температурний режим в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах витримується.

Директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Любов Емірова та голова районної організації ветеранів України Микола Линник доповіли про об’єми надання допомоги воїнам учасникам АТО та використання коштів з благодійного рахунку, який відкрито в районної організації ветеранів України.

Крім того на нараді були розглянуті питання:

– про стан виплати заробітної плати на території району;

– про хід виконання  осінньо-польових робіт на території району;

– про хід виконання пілотного проекту по гіпертонії в 2014 році на території району.

За результатами наради дано відповідні доручення.

Кількість переглядів: 26