У райдержадміністрації

13 листопада перший заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Каражбей провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та відомств.

На нараді з інформацією про стан готовності доріг комунальної форми власності до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 років доповіли начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Яніна Драган, Олександрівський селищний голова Олександр Безпечний та головний інженер Олександрівської філії ДП “Кіровоградський облавтодор” Олег Солодовніков.

Так, органами місцевого самоврядування для належного функціонування доріг комунальної власності, в тому числі і в зимовий період, проведено їх ремонти, на що витрачено коштів в сумі 8542,7 тис. грн., в тому числі на капітальний -2562,2 тис. грн., та поточний – 5980,6 тис. грн.

Відремонтовано доріг загальною площею близько 34,2 тис. м2.

На території району наявні 45 одиниць сільськогосподарської техніки, яка може бути залучена, в разі потреби для розчистки доріг від заметів.

Головами сільських та селищних рад здійснено попередні домовленості з керівниками підприємств про залучення даної техніки.

У 2017 році Олександрівською селищною придбано трактор МТЗ – 80 з навісним обладнанням, для розчистки доріг селища.

Олександрівською селищною радою проведено певний об’єм робіт по підготовці до осінньо-зимового періоду. Проведено ремонти доріг комунальної власності – 10918,6 м2, ямковий ремонт-1053,52 м2, капітальний ремонт – 1,2 км.

На проведення робіт по прогортанню снігу на території селищної ради в зимовий період є попередня домовленість з керівниками підприємств ПАТ “Фундукліївське ХПП”, СФГ “Дедов”,   та КП “Оберіг-Аква”.

На виконання робіт по боротьбі зі снігом у зимовий період буде залучено п’ять одиниць техніки.

На посипання доріг та тротуарів замовлено 35 тон протиожеледних матеріалів – пісково-сольова суміш.

Також на нараді розглянуто питання стану криміногенної ситуації та надзвичайних подій у районі.

Кількість переглядів: 27